Zalewski Adam

5.00 / 50 opinii
Lek. Adam Zalewski
Umów wizytę

O mnie

Lekarz w trakcie szkolenia specjalizacyjnego z Rehabilitacji Medycznej. Zajmuję się także dietetyką i optymalizacją stylu życia.

Wykształcenie

Ukończyłem kierunek lekarski na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym w 2017r z dobrym wynikiem, dwukrotnie nagrodzony stypendium rektora dla najlepszych studentów.

Języki

Angielski, Niemiecki, Polski

Dodatkowe informacje

Obecnie realizuję głównie wizyty w formie telekonsultacji. Istnieje możliwość umówienia wizyty domowej na terenie Warszawy i okolic za dodatkową opłatą (dopłata ok. 100-200zł). Nr. konta do opłacenia wizyty: 18 1140 2004 0000 3702 7938 7341, w tytule proszę podać imię i nazwisko pacjenta. Przed wizytą przygotuj swoją... dokumentację medyczną.więcej

Adres

ul. Dunikowskiego 12/1, Warszawa
Lek. Adam Zalewski
powiększ mapę
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę

Usługi

TeleKonsultacja Lekarska
20 min · 120 zł
Wizyta lekarska przez telefon, w trakcie której zbiorę wywiad, na podstawie którego zalecę odpowiednie postępowanie, wystawię receptę, skierowanie, zwolnienie lekarskie. Ze wzgledu na ograniczenia telewizyty, nie będę w stanie przeprowadzić pełnego badania fizykalnego, ani wystawić zależnych od niego dokumentów. Możemy połączyć się przez video, tylko powiedz mi o tym przed lub na początku wizyty.
Wizyta receptowa
10 min · 60 zł
Wizyta w celu przedłużenia recepty na przyjmowane już leki. Potrzebne będzie przedstawienie dokumentu poświadczającego zlecenie danych leków przez lekarza. W przypadku braku takiego dokumentu, proszę umówić się na pełną wizytę - sam ocenię potrzebę stosowania danego leku.
Wizyta u pacjenta
60 min · 300 zł
Wizyta w wybranym przez Ciebie miejscu na terenie Warszawy. Do ceny należy doliczyć koszt dojazdu (do 100zł)
Zniżka dla Znajomych
30 min · 60 zł
Wizyta z rabatem dla pracowników Ochrony Zdrowia.

Opinie pacjentów

5,0
Bez treści
5,0

Cieszę się, że spotkałam lekarza Zalewskiego na swojej drodze, jest pomocny i zaangażowany w całościowe rozwiązanie problemu, traktuje pacjenta empatycznie i rzeczowo. Bardzo polecam :)

5,0

Bardzo sobie cenię konsultacje doktora Zalewskiego. Posiada dogłębną wiedzę w zakresie doboru leczenia oraz interakcji pomiędzy poszczególnymi lekami. Konsultacje z panem doktorem są zawsze bardzo merytoryczne. Bardzo sobie cenię to że traktuje mnie podmiotowo. Gorąco polecam

więcej
Pytania pacjentów
1 odpowiedź
Czy to guz mózgu?
Mam 18 lat, od około 2 tygodni boli mnie głowa (tylko z lewej strony od czubka głowy do oka) przy czynnościach tj: podnoszenie czegoś ciężkiego, schylanie, kichnięcie itp. Jako, że jestem alergikiem to...
Strona WWW placówki medycznej: Lek. Adam Zalewski   Warszawa, Dunikowskiego 12 / 1 Regulamin świadczenia usług

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik

HaloDoctor nie jest placówką medyczną i nie świadczy usług medycznych.
Nasza platforma telemedyczna służy do łączenia lekarzy z pacjentami i umożliwiania im świadczenia usług medycznych.