O mnie

Absolwentka psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim, ze specjalizacjami: psychologia kliniczna dziecka oraz psychologia rodziny i edukacji. Kształciła się również w zakresie filozofii i kognitywistyki – na Uniwersytecie Jagiellońskim, Uniwersytecie Adama Mickiewicza oraz Ruhr-Universität Bochum. W pracy psychologicz...nej rozwijała swoje kompetencje w zakresie arteterapii, pracy z ciałem, porozumienia bez przemocy oraz rodzicielstwa bliskości dla profesjonalistów. Aktualnie uczy się w Polskim Instytucie Psychodramy oraz na studiach podyplomowych z Psychotraumatologii na Uniwersytecie Gdańskim.

Pracowała w dziećmi w szkołach i przedszkolach, na świetlicy socjoterapeutycznej i dziennym oddziale szpitalnym. W pracy indywidualnej wspierała dzieci z niepowodzeniami szkolnymi, pokazując im nie tylko, jak pracować nad doświadczanymi problemami, ale przede wszystkim jak dostrzec swoją wartość. Prowadziła także zajęcia grupowe rozwijające kompetencje społeczno-emocjonalne oraz twórcze i krytyczne myślenie.

Ma również doświadczenie pracy z osobami dorosłymi – zarówno zaangażowanymi w pracę na uniwersytecie i zatrudnionymi w biznesie, jak również osobami niepełnosprawnymi intelektualne i zagrożonymi wykluczeniem społecznym. W bezpośrednim kontakcie starała się dostrzec, jakimi zasobami dysponuje osoba przychodząca do niej po wsparcie i nawiązać współpracę, w której obie strony są zaangażowane w poprawę aktualnego stanu.

Oferuje wsparcie psychologiczne dla dzieci (od 3 r.ż.), młodzieży i dorosłych. W swojej pracy integruje podejścia terapeutyczne opierające się na rozmowie z technikami niewerbalnymi - arteterapią, psychodramą i pracą z ciałem. Pomaga zrozumieć emocje i potrzeby, przekształcić negatywne myśli na własny temat oraz dostrzec nadzieję na możliwość zmiany. Kryzys traktuje jako szansę na rozwój, a objawy psychosomatyczne jako wskazówki, które umożliwiają lepsze zrozumienie doświadczanych trudności. Do współpracy zaprasza osoby doświadczające niezadowolenia z życia, zmagające się z nadmiernym stresem lub nawracającym poczuciem bezradności. Chętnie wspomoże również osoby szukające własnej drogi rozwoju oraz pragnące powrócić do marzeń z dzieciństwa.
więcej

Wykształcenie

wyższe

Języki

Angielski, Polski

Leczone schorzenia

  • zespół stresu pourazowego
  • zaburzenia w relacjach międzyludzkich
  • zaburzenia psychosomatyczne
  • zaburzenia nastroju
  • zaburzenia lękowe
  • zaburzenia koncentracji
  • zaburzenia emocjonalne
  • stres
więcej

Adres

ul. Tęczowa 5A, Chotomów
Poradnia Zdrowia Psychicznego EDUCATIO Oddział Chotomów
powiększ mapę
ul. Heroldów 19A, Warszawa
Poradnia Zdrowia Psychicznego EDUCATIO Oddział Warszawa Bielany
powiększ mapę
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę

Usługi

*Terapia grupowa
90 min · 120 zł
*Konsultacja psychologiczna / psychoterapia (kolejna wizyta)
60 min · 180 zł
*Konsultacja psychologiczna / psychoterapia (pierwsza wizyta)
60 min · 180 zł
*Konsultacja psychologiczna / psychoterapia ONLINE (kolejna wizyta)
60 min · 180 zł
*Konsultacja psychologiczna / psychoterapia ONLINE (pierwsza wizyta)
60 min · 180 zł
Konsultacja psychologiczna (projekt Wsparcie)
60 min
Projekt Wsparcie Online
Konsultacja psychologiczna ONLINE (projekt Wsparcie)
60 min
Projekt Wsparcie Online

Opinie pacjentów

Specjalista nie posiada żadnych opinii

Strona WWW placówki medycznej: Poradnia Zdrowia Psychicznego EDUCATIO Sp. z o.o.   Chotomów, Tęczowa 5 A Regulamin świadczenia usług

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik

HaloDoctor nie jest placówką medyczną i nie świadczy usług medycznych.
Nasza platforma telemedyczna służy do łączenia lekarzy z pacjentami i umożliwiania im świadczenia usług medycznych.