Bednarek Agata

MKW SA
Umów wizytę

O mnie

Jestem absolwentką kierunku fizjoterapii Akademii Medycznej w Poznaniu. Posiadam szerokie doświadczenie zawodowe, zdobyte podczas pracy w gabinecie rehabilitacji, szpitalu oraz w domu pacjenta. W procesie leczenia stosuję najnowsze osiągnięcia współczesnej fizjoterapii, pracując zarówno z małymi pacjentami, kiedy potrz...ebna jest korekcja wady postawy jak i z dorosłymi cierpiącymi na bóle pleców, barku czy kończyn. Moimi pacjentami są również seniorzy, u których niezbędna jest rehabilitacja po udrze, endoprotezoplastyce czy długotrwałym pobycie w szpitalu. Aby sprostać wymaganiom pacjentów oraz oferować najwyższy poziom usług, nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje, uczestnicząc w specjalistycznych kursach i szkoleniach.
Szkolenia i kursy zawodowe:
- Zastosowanie koncepcji PNF w terapii wad postawy, bocznych skrzywień kręgosłupa oraz skolioz.
- Proprioceptive Neuromuscular Facilitation PNF kurs podstawowy.
- Skolioza okiem osteopaty.
- Taping rehabilitacyjny
- Screening medyczny w fizjoterapii.
- Badanie i dokumentacja medyczna w fizjoterapii.
- Opieka geriatryczna.
- Nowoczesne metody terapeutyczne. Innowacje w Thera- Band.
- Fizjoterapia dziecka ryzyka.
- Szkoła bólu.
- Skolioza – zachowawcze leczenie skolioz.
- Terapia manualna – poizometryczna relaksacja mięśni i neuromobilizacja.
- J.Cyriax: diagnostyka funkcjonalna, terapia manualna.
- tytuł "Dobra Praktyka Fizjoterapeutyczna"
- liczne konferencje naukowe
więcej

Adres

Ul. Krupówki 12, Zakopane
MKW Sp. z o.o.
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę
więcej

Usługi

Fizjoterapia ogólna – konsultacja fizjoterapeutyczna (pierwsza wizyta online)
30 min · 90 zł
Konsultacja online pozwala na przeprowadzenie wywiadu dotyczącego problemu, oceny i diagnostyki różnicowej na podstawie opisanych przez pacjenta objawów oraz wdrożenie odpowiedniego postępowania fizjoterapeutycznego, ewentualnie przygotowaniu zestawu ćwiczeń, określeniu właściwej profilaktyki dla uzyskania zmniejszenia objawów i pomocy pacjentowi. e-Wizyta daje również możliwość przeprowadzenia instruktażu kierowanego do opiekunów, najbliższej rodziny chorego, w celu zapewnienia mu optymalnej pomocy ze strony najbliższego otoczenia.
Fizjoterapia ogólna – konsultacja fizjoterapeutyczna (kolejna wizyta online)
30 min · 70 zł
Fizjoterapia w bólach pleców – konsultacja fizjoterapeutyczna (kolejna wizyta online)
30 min · 70 zł
Fizjoterapia w bólach pleców – konsultacja fizjoterapeutyczna (pierwsza wizyta online)
30 min · 90 zł
Konsultacja online pozwala na przeprowadzenie wywiadu dotyczącego problemu, oceny i diagnostyki różnicowej na podstawie opisanych przez pacjenta objawów bólowych w obrębie kręgosłupa oraz wdrożenie odpowiedniego postępowania fizjoterapeutycznego, ewentualnie przygotowaniu zestawu ćwiczeń, określeniu właściwej profilaktyki dla uzyskania zmniejszenia objawów bólowych pleców i pomocy pacjentowi.
Fizjoterapia w skoliozie i wadach postawy: plecy okrągłe, płaskie, kolana koślawe, szpotawe, płaskostopie, stopy koślawe, szpotawe – konsultacja fizjoterapeutyczna (kolejna wizyta online)
30 min · 70 zł
Fizjoterapia w skoliozie i wadach postawy: plecy okrągłe, płaskie, kolana koślawe, szpotawe, płaskostopie, stopy koślawe, szpotawe – konsultacja fizjoterapeutyczna (pierwsza wizyta online)
30 min · 90 zł
Konsultacja fizjoterapeutyczna składa się z wywiadu fizjoterapeutycznego, oceny dostępnych wyników badań diagnostycznych, wstępnej, ogólnej ocenie postawy ciała dziecka. Fizjoterapeutka na podstawie zebranych danych, zaleca odpowiednie postępowanie. Rodzice otrzymują ogólne zalecenia co do codziennego funkcjonowania dziecka, dla korekcji powstałej wady postawy oraz wytyczne do dalszego postępowania terapeutycznego.
Fizjoterapia w stanach po udarze mózgu – konsultacja fizjoterapeutyczna (kolejna wizyta online)
30 min · 70 zł
Fizjoterapia w stanach po udarze mózgu – konsultacja fizjoterapeutyczna (pierwsza wizyta online)
30 min · 90 zł
Konsultacja online pozwala na przeprowadzenie wywiadu z pacjentem po udarze oraz z jego opiekunami, w celu ustalenia postępowania fizjoterapeutycznego. Fizjoterapeutka przeprowadza również instruktażu kierowany do opiekunów, najbliższej rodziny chorego z zakresu prawidłowej opieki nad pacjentem w celu zabezpieczeniem jego aktualnych potrzeb (odpowiednie łóżko, wyposażenie, pomoce ortopedyczne).
Fizjoterapia w stanach po wszczepieniu endoprotezy stawu – konsultacja fizjoterapeutyczna (kolejna wizyta online)
30 min · 70 zł
Fizjoterapia w stanach po wszczepieniu endoprotezy stawu – konsultacja fizjoterapeutyczna (pierwsza wizyta online)
30 min · 90 zł
Konsultacja online pozwala na przeprowadzenie wywiadu z pacjentem po wszczepieniu endoprotezy oraz z jego opiekunami, w celu ustalenia postępowania fizjoterapeutycznego. Fizjoterapeutka przeprowadza również instruktażu kierowany do opiekunów, najbliższej rodziny chorego z zakresu prawidłowej opieki nad pacjentem w celu zabezpieczeniem jego aktualnych potrzeb (odpowiednie łóżko, wyposażenie, pomoce ortopedyczne).

Opinie o specjaliście

Specjalista nie posiada żadnych opinii

Strona WWW placówki medycznej: MKW SA   Zakopane, Ul. Krupówki 12 Regulamin świadczenia usług

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik