Rejestrujesz się do:
BADANIA.PL Sp. z o.o. | Poznań | Augustyna Kordeckiego 58

dr n.med. Fater-Dębska Agata

5.00 / 2 opinii
BADANIA.PL Sp. z o.o.

O mnie

Specjalista chorób wewnętrznych z wieloletnim doświadczeniem w pracy ambulatoryjnej. Od 2008 roku doktor nauk medycznych w dziedzinie endokrynologii. Specjalista chorób nerek i diabetologii potwierdzone, zdobytymi uprawnieniami w 2012 i 2015 roku. Przeprowadza konsultacje dla osób z problemami internistycznymi, zwłaszc...za osób dorosłych z cukrzycą i chorobami nerek.
więcej

Wykształcenie

Akademia Medyczna w Łodzi

Leczone schorzenia

więcej

Adres

ul. Augustyna Kordeckiego 58, Poznań
BADANIA.PL Sp. z o.o.
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę

Usługi

konsultacja online
20 min · 150 zł

Opinie pacjentów

5,0

Rzeczowa porada jasnym językiem. Natomiast techniczna jakość połączenia katastrofalna: nie mówiąc o braku obrazu fonia była najpierw słaba, a następnie zupełnie się załamała

5,0

Dziękuję serdecznie za konsultację. Pani doktor bardzo konkretnie i fachowo a przy tym niesamowicie życzliwie odniosła się do sytuacji zdrowotnej pacjenta. Zostało wystawione skierowanie do szpitala ze wskazaniem do pilnej hospitalizacji. Nareszcie kwestie leczenia mojej babci ruszyły z miejsca po tym jak bezskutecznie próbowaliśmy uzyskać poradę lekarską w POZ po wypisaniu pacjentki ze szpitala w ogólnie ciężkim stanie. Jeszcze raz dziękuję i życzyłabym sobie i nam wszystkim właśnie takiego profesjonalizmu i życzliwosci w podejściu do pacjenta.

Strona WWW placówki medycznej: BADANIA.PL Sp. z o.o.   Poznań, Augustyna Kordeckiego 58 Regulamin świadczenia usług

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik