O mnie

Jestem psychoterapeutką realizującą 4-letnie, całościowe szkolenie psychoterapeutyczne akredytowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne, Polskie Towarzystwo Psychiatryczne i Polskie Stowarzyszenie Psychoterapii Integracyjnej. Szkolę się i pracuję w nurcie integracyjnym. Studia magisterskie z psychologii ukończyłam... z wyróżnieniem na Uniwersytecie SWPS.

Doświadczenie zdobywałam pracując jako psycholog na Oddziale Psychiatrycznym Dziennym w Powiatowym Szpitalu Specjalistycznym w Stalowej Woli, podczas stażu w Dziennym Ośrodku Psychiatrii i Zaburzeń Mowy dla Dzieci i Młodzieży we Wrocławiu oraz podczas praktyk na Oddziale Psychiatrycznym Dziennym Dolnośląskiego Centrum Zdrowia Psychicznego we Wrocławiu.

Pracowałam jako wykładowca w Akademii Muzycznej im. K. Lipińskiego we Wrocławiu, prowadząc zajęcia z psychologii muzyki w ramach Studium Pedagogicznego.

Regularnie podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach, kursach i warsztatach z zakresu psychoterapii, pomocy psychologicznej i metod pracy z ciałem. Obecnie uczestniczę w kursie terapii akceptacji i zaangażowania (Acceptance and Commitment Therapy, ACT).

Pracuję zgodnie z Kodeksem Etyczno-Zawodowym Psychologa.

W BrainHELP prowadzę ONLINE:
– psychoterapię indywidualną
– terapię psychologiczną z elementami muzykoterapii
– konsultacje i poradnictwo psychologiczne
– psychoedukację (również dla bliskich osób z zaburzeniami
i chorobami psychicznymi)
– naukę radzenia sobie ze stresem

Pracuję w nurcie integracyjnym – indywidualnie podchodząc do każdej osoby, korzystam z dorobku różnych szkół terapeutycznych. Szczególne znaczenie ma dla mnie jakość relacji terapeutycznej. Kierując się empatyczną, nieoceniającą i pełną szacunku postawą, staram się stworzyć bezpieczną przestrzeń dla osoby, z którą pracuję. Chętnie włączam muzykę do pracy z osobami, które są tym zainteresowane.

INFORMACJE DOTYCZĄCE WIZYT:
Pracuję z osobami dorosłymi. Wszystkie wizyty odbywają się ONLINE. Po zapisaniu się na wizytę, otrzymają Państwo ode mnie informacje o szczegółach spotkania. Jako pierwszorazową wizytę proszę wybrać: wizytę konsultacyjno-diagnostyczną. Opłatę za wizytę należy wnieść przed terminem planowanego spotkania na konto Centrum Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej BrainHELP.
więcej

Wykształcenie

mgr psychologii

Języki

Polski

Leczone schorzenia

więcej

Dodatkowe informacje

Pracuję z osobami dorosłymi. Wszystkie wizyty odbywają się ONLINE. Po zapisaniu się na wizytę, otrzymają Państwo ode mnie informacje o szczegółach spotkania. Jako pierwszorazową wizytę proszę wybrać: wizytę konsultacyjno-diagnostyczną. Opłatę za wizytę należy wnieść przed terminem planowanego spotkania na konto Centrum... Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej BrainHELP.

Numer konta do wpłat:
Centrum Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej BrainHELP
ING Bank Śląski: 06 1050 1445 1000 0097 4620 4917 
więcej

Adres

ul. Lenartowicza 21/7, Kraków
Domyślna lokalizacja
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę
więcej

Usługi

Psychoterapia indywidualna
50 min · 160 zł
Wizyta konsultacyjno-diagnostyczna
50 min · 200 zł

Opinie pacjentów

Specjalista nie posiada żadnych opinii

Strona WWW placówki medycznej: Centrum Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej BrainHelp   Kraków, ul. Lenartowicza 21 / 7

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik