O mnie

Jestem psychologiem, ukończyłam studia na kierunku "Psychologia Zdrowia", pracę magisterską na temat psychologicznego funkcjonowania osób ze skoliozą obroniłam na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Cały czas się dokształcam, obecnie realizując program studiów podyplomowych "Diagnostyka psychologiczna" na Uniwersytecie G...dańskim.

W życiu zawodowym zajmuje się pracą z dziećmi i młodzieżą oraz ich rodzinami. Doświadczenie zdobywałam podczas różnych staży, między innymi w Ośrodku Interwencji Kryzysowej w Gdyni przy obsłudze czatu i telefonu zaufania coucb. Pracowałam jako wychowawca w Placówce Wsparcia Dziennego SPOT IT z dziećmi i ich rodzinami, prowadząc zajęcia grupowe oraz konsultacje indywidualne zarówno dla dzieci jak i ich rodziców. Obecnie pracuję w Placówce Wsparcia Dziennego SPOT IT w Gdyni, gdzie zajmuję się kierowaniem zespołem i koordynowaniem pracy Placówki, oraz w Placówce Wsparcia Dziennego SPOT MŁODOROŚLI na stanowisku psychologa. Dodatkowo jestem edukatorem seksualnym i trenerem TUS.

W przyszłości planuje rozpocząć kształcenie w szkole psychoterapii poznawczo-behawioralnej. Interesuje mnie diagnoza psychologiczna oraz neuropsychologiczna.
więcej

Wykształcenie

Gdański Uniwersytet Medyczny - Psychologia Zdrowia

Języki

Angielski

Leczone schorzenia

  • zaburzenia psychosomatyczne
  • zaburzenia psychiczne
  • zaburzenia nastroju
  • zaburzenia emocjonalne
  • skolioza

Adres

ul. Przytulna 9/U6, Gdańsk
SPINE-Centrum Rehabilitacji i Leczenia Kręgosłupa
powiększ mapę
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę

Usługi

Konsultacja Psychologa
55 min · 160 zł

Opinie pacjentów

Specjalista nie posiada żadnych opinii

Strona WWW placówki medycznej: SPINE - Centrum Rehabilitacji i Leczenia Kręgosłupa   Gdańsk, Przytulna 9 / U6 Regulamin świadczenia usług

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik