mgr Świtała - Kosik Agnieszka

Okay Psycholodzy i Terapeuci Maja Pisarek
Umów wizytę

O mnie

Jestem psychologiem, terapeutą nurtu krótkoterminowego Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR) oraz trenerem biznesu. W pracy z pacjentami łączę różne techniki i metody różnych nurtów terapeutycznych, pozwalające na osiągnięcie pożądanych efektów, w jak najkrótszym, możliwym czasie. Terapia Skoncentrowana na Roz...wiązaniu jest najbliższa mojemu podejściu do życia oraz znajdowania rozwiązań w sytuacjach problemowych czy kryzysowych, zarówno tych, które powstały w niedługim czasie, jak i tych, nagromadzonych przez długie lata.
Metoda pracy jest bardzo przyjemna i przyjazna dla pacjenta, dzięki wykorzystywaniu jego mocnych stron i szukaniu pozytywów nawet w najtrudniejszych doświadczeniach życiowych.
Konsultacje i terapie, które prowadzę to:

- Indywidualne spotkania z dorosłymi i młodzieżą od 15 roku życia,
w obszarze pracy nad: budowania i/lub wzmacniania poczucia własnej wartości i samooceny; stanami lękowymi i depresyjnymi, zrozumieniem własnych emocji; zaburzeniami odżywiania; funkcjonowaniem i akceptacją w grupach społecznych; ustalaniem, wartościowaniem i realizacją celów osobistych; perfekcjonizmem i asertywnością,

- Terapie par i terapie rodzinne, w obszarze pracy nad: pracą z emocjami; praca nad prawidłową komunikacją; role w związku i/lub rodzinie; stawianie granic; zadbaniem i zachowaniem odrębności siebie bez straty i poczucia winy; emocjami w okresie dojrzewania. Ponadto pracuję z parami starającymi się o dziecko (adopcje/zapłodnienie in-vitro) w całym długim i często trudnym do osiągnięcia procesie, który naznaczony jest bardzo silnymi emocjami, a czasem stratą. Pracuję z rodzinami adopcyjnymi.

- Konsultacje, terapie i warsztaty, związane z rozwojem osobistym oraz innymi aspektami życia zawodowego (coaching), w obszarach takich jak: ustalanie i realizacja celów; efektywne zarządzanie czasem pracy; wypalenie zawodowe, praca pod presją; praca w grupie, stres związany z wystąpieniami publicznymi, stawianie granic, asertywność, poczucie własnej wartości; życie zawodowe vs. życie rodzinne.

Pracę swoją superwizuję, a dbając o podnoszenie kwalifikacji regularnie uczestniczę w szkoleniach zawodowych.
więcej

Wykształcenie

Studia psychologiczne - Uniwersytet Humanistyczny SWPS (2010)
Terapeuta TSR - Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (2010)
Trener biznesu - Akademia Trenerska Trainer's Essential Skills (2015)

Języki

Polski

Leczone schorzenia

więcej

Adres

ul. Warszawska 57, Legionowo
Okay Psycholodzy i Terapeuci Maja Pisarek
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę
więcej

Usługi

Terapia partnerska 90 minut
90 min · 250 zł
Terapia rodziny - kolejna wizyta
90 min · 250 zł
3-5 osób
Terapia rodziny - pierwsza wizyta
90 min · 280 zł
3-5 osób

Opinie pacjentów

Specjalista nie posiada żadnych opinii

Strona WWW placówki medycznej: Okay Psycholodzy i Terapeuci Maja Pisarek   Legionowo , Warszawska 57 Regulamin świadczenia usług

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik