mgr. Ważyńska Agnieszka

5.00 / 3 opinii
Volta Medica sp. z o.o. sp. k.
Umów wizytę

O mnie

Psycholog kliniczny dziecka, dodatkowo posiada uprawnienia pedagogiczne i wykształcenie plastyczne. Pracuje jako psycholog w Poradni Diagnostyczno -Terapeutycznej w Warszawie, prowadząc terapię wczesnego wspomagania rozwoju dla dzieci niepełnosprawnych i upośledzonych w warszawskim Domu Dziecka nr.15. W pracy z dziećmi... wykorzystuje rytm i dźwięk a także różnorodne materiały plastyczne dostosowane do potrzeb i umiejętności dziecka (elementy muzyko i arteterapii). Pracuje metodami terapii krótkoterminowej skoncentrowanej na rozwiązaniach (TSR); jest w trakcie procesu certyfikacji. TSR jest metodą pomocy psychologicznej stosowaną skutecznie w problemach z którymi zmagają się zarówno dzieci, młodzież jak i dorośli. Wykorzystywać ją można w pracy z konfliktami, kryzysem, trudnościami w relacjach, problemami komunikacyjnymi, trudnościami w podejmowaniu decyzji, stanami depresyjnymi, doświadczaniem samotności i odrzucenia, załamaniem nerwowym, lękami. Polega na poszukiwaniu wraz z pacjentem optymalnego rozwiązania sytuacji. Realizacja celu wybranego przez pacjenta z pomocą terapeuty odbywa się poprzez metodę małych zmian, które łatwo jest wprowadzić w życie. Terapia metodami TSR koncentruje się na mocnych stronach pacjenta, jego zasobach, potrzebach i dotychczasowych osiągnięciach. Pozwala to osobie poszukującej pomocy przede wszystkim wzmocnić własne poczucie sprawczości oraz odnaleźć z pomocą terapeuty najlepszą strategię radzenia sobie ze zgłaszanym problemem.

Zajmuje się: terapią zaburzeń psychosomatycznych, zaburzeń lękowych, zaburzeń depresyjnych, zaburzeń odżywania, toksycznych relacji.
więcej

Leczone schorzenia

więcej

Adres

ul. Belgijska 11/8, Warszawa
Centrum Medyczne Volta-Med ul. Belgijska 11/8
powiększ mapę
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę

Usługi

Konsultacja psychoterapeutyczna online
50 min · 230 zł
Konsultacja psychoterapeutyczna online

Opinie pacjentów

5,0

Wielkiej klasy specjalistka. Wspaniała. empatyczna osoba o ogromnej wiedzy i umiejętnościach. Darzymy ją z córką pełnym zaufaniem, zawsze możemy na Panią Agnieszkę liczyć, jest dla nas podporą i źródłem siły.

5,0

Świetna psycholog. Bardzo wnikliwa i oddana.

5,0

Świetny psycholog. Czuję, że idę do przodu i bardzo pomaga mi zrozumieć przyczyny

Strona WWW placówki medycznej: Volta Medica sp. z o.o. sp. k.   Warszawa, Belgijska 11 / 8 Regulamin świadczenia usług

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik

HaloDoctor nie jest placówką medyczną i nie świadczy usług medycznych.
Nasza platforma telemedyczna służy do łączenia lekarzy z pacjentami i umożliwiania im świadczenia usług medycznych.