O mnie

Jestem psychologiem (absolwentką dziennych studiów magisterskich na kierunku psychologii o specjalizacji psychologia kliniczna na Uniwersytecie Gdańskim), psychoterapeutą w trakcie certyfikacji PTP (ukończyłam szkolenia: Systemowej terapii rodzin; Psychoterapii małżeństw i par; Leczenie traumy w terapii poznawczo-behaw...ioralnej i schematu; Technik wyobrażeniowych w terapii poznawczo-behawioralnej i terapii schematu; Poznawczo-behawioralny trening rodzicielski stosowany w profilaktyce zaburzeń zachowania dzieci i młodzieży; Regulacji lęku i emocji oraz restrukturyzacji zdolności adaptacyjnych ego pacjenta - technik ISTDP; Zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży; Zaburzeń psychosomatycznych w myśleniu psychoanalitycznym), w trakcie kolejnego, rocznego szkolenia terapii par i małżeństw w ujęciu zintegrowanym. Jestem Konsultantką ds. nauczania i rozwoju (absolwentką Learning & Development na National College of Ireland - członkiem CIPD Ireland). Wiedzę zdobywałam również na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie podczas studiów podyplomowych z Zarządzania kompetencjami pracowników oraz szkoleń: Team Management Leadership, Zarządzania wiedzą i rozwojem pracowników, Zarządzania projektami, Stylów komunikacji wg. modelu DiSC, doradztwa zawodowego oraz pracy z osobami z niepełnosprawnością). Rozwijam metody pracy psychologicznej, psychoterapeutycznej i coachingowej przez Internet w "eKonsultacje - Polskim Centrum Konsultacji Specjalistycznych online" oraz gabinecie psychologicznym w Gdańsku - Wrzeszczu. Konsultuję w języku polskim i angielskim a moja praca psychoterapeutyczna podlega superwizji. Swoją wiedzę i umiejętności uzupełniam poprzez udział w konferencjach i seminariach dot. zdrowia psychicznego oraz zarządzania zasobami ludzkimi.

Pomagam osobom, które obserwują u siebie zmiany nastroju, smutek, przygnębienie, lęk lub niepokój, problemy w relacjach z bliskimi i współpracownikami, wycofanie się z kontaktów, izolację, problem z podejmowaniem decyzji i działania, nieufność, podejrzliwość, zamyślenie, nieobecność, w przypadku trudności w poradzeniu sobie z sytuacją życiową np. rozstaniem, utratą pracy, gdy wystąpi problem z wywiązywaniem się z codziennych obowiązków i pełnieniem ról społecznych, np. rodzicielskich, służbowych. Pracuję z osobami zmagającymi się z niepełnosprawnością w aspekcie poprawy relacji w rodzinie oraz aktywizacji zawodowej i społecznej. Prowadzę konsultacje i terapię par, które pragną poprawić relacje, będące w kryzysie oraz z rodzicami uwzględniając aspekt wielokulturowości w rodzinie i dwujęzycznością dzieci. Wspieram osoby żyjące na emigracji i te planujące powrót do Polski.

Prowadzę konsultacje w gabinecie psychologicznym w Gdańsku (w każdy wtorek od godz. 10.00 do 21.00) oraz przez Internet dostrzegając korzyści płynące z tej formy pracy, takie jak:
- Oszczędność czasu - konsultacje bez dojazdów do gabinetu/biura.
- Łatwy dostęp do specjalisty - konsultacje i sesje diagnostyczne 7 dni w tygodniu za pośrednictwem jednej platformy internetowej "eKonsultacje.eu", łatwej w obsłudze i dostępnej na telefonie, tablecie i komputerze.
- Dyskrecja - konsultacje w dogodnym dla klienta miejscu, w domowym zaciszu lub każdym innym miejscu gwarantującym spokój, dyskrecję i komfort psychiczny. Bez dodatkowego stresu.
- Dyspozycyjność - konsultacje o dogodnej dla klienta godzinie i terminie, gdy jest dyspozycyjny lub potrzebuje konsultacji "tu i teraz".
- Oszczędność pieniędzy - brak dodatkowych kosztów utrzymania gabinetu i jego obsługi.
- Zwiększenie zaangażowania klienta w proces leczenia/ wdrażania zmian w życiu poprzez sprawne monitorowanie procesu leczenia i natychmiastowe reagowanie w sytuacji problemu/kryzysu.
- Dostęp do lepszej jakość usług i opieki nad klientem, który jest podmiotem a nie przedmiotem leczenia.

Serdecznie zachęcam do kontaktu i konsultacji w szczególności osoby, które mają ograniczoną dyspozycyjność z uwagi na pełnienie obowiązków rodzicielskich, obowiązki służbowe, osoby pracujące zdalnie, freelancerów, mieszkające lub przebywające za granicą, w miejscu z ograniczonym dostępem do specjalisty, osoby z niepełnosprawnością.

Czas dzielę między pracę zawodową, która jest moją pasją, moją rodzinę oraz działalność społeczną i charytatywną. Wspieram organizacje pozarządowej w ich rozwoju. Jestem członkiem zarządu Forum Polonia Ireland, Polish Runners Club Ireland, Związku Harcerstwa Polskiego Hufiec w Irlandii oraz członkiem Rady Fundacji Ochrony Zdrowia Psychicznego Harmonia w Polsce.
więcej

Wykształcenie

Uniweryste Gdański, National College Ireland, Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie

Języki

Angielski

Adres

ul. Elfów 32, Gdańsk
eKonsultacje Polskie Centrum Konsultacji Specjalistycznych Online
ul. Elfów 32, Gdańsk
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę

Usługi

10- Coaching
55 min · 120 zł
11- Diagnoza preferowanego stylu zachowania w pracy DiSC
85 min · 330 zł
4 - Konsultacja psychologiczna
55 min · 120 zł
5 - Psychoterapia indywidualna
55 min · 120 zł
6 - Konsultacja / Psychoterapia pary, małżenstwa
85 min · 170 zł
7 - Konsultacja rodzinna (z udziałem wszystkich członków rodziny)
85 min · 170 zł
8 - Konsultacja rodzicielska / wychowawcza
55 min · 120 zł
9 - Interwencja kryzysowa
55 min · 120 zł

Opinie o specjaliście

5,0
Bez treści
5,0

Jestem zadowolona ze spotkania

5,0

Bardzo profesjonalna i kompetentna. Posiada dużą wiedzę psychologią oraz umie odpowiednio podejść do problemu pacjenta. Polecam terapię, jestem już po 6 spotkaniach i jestem bardzo zadowolony.

5,0
Bez treści
więcej
Strona WWW placówki medycznej: eKonsultacje Polskie Centrum Konsultacji Specjalistycznych Online   Gdańsk, Elfów 32

Zdalne porady lekarskie
Lekarz online 24h
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie

Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik