O mnie

Ukończyłam Akademię Wychowania Fizycznego we Wrocławiu z tytułem magistra fizjoterapii. Jestem również oligofrenopedagogiem, terapeutką metody FITS, metody S. Masgutovej, metody McKenziego, instruktorką jogi, terapeutką manualną. W swojej pracy, zarówno z najmłodszym jak i tym trochę starszym pacjentem, kieruję się po...dejściem holistycznym. Tak samo ważny dla mnie jest rozwój fizyczny jak i emocjonalny danej osoby, które w wieku dziecięcym i dorastania idą ze sobą nierozłącznie w parze. Tworząc plan rehabilitacji zawsze biorę pod uwagę indywidualne predyspozycje oraz aktualne potrzeby pacjenta.

Zajmuję się głównie terapią skolioz oraz wad postawy, które dotyczą najczęściej dzieci w wieku przedszkolnym, wczesnoszkolnym i adolescencji. Dodatkowo prowadzę w terapii dzieci i młodzież z zaburzeniami tj. autyzm, porażenie mózgowe, nadpobudliwość psychoruchowa, zachowania agresywne, lęki i fobie, zaburzenia mowy, zaburzenia integracji sensorycznej, problemy w skupieniu uwagi i koncentracji, bazując na odruchach dynamicznych i posturalnych.

Kluczowym aspektem mojej pracy jest szczegółowa i wielokierunkowa diagnostyka pozwalająca na dobór odpowiedniego toru oraz metod fizjoterapeutycznych, a wszystko po to aby móc jak najefektywniej poprowadzić powierzony mi proces rehabilitacji.
więcej

Wykształcenie

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu – kierunek fizjoterapia Absolwentka Uniwersytet Śląski w Katowicach – studia podyplomowe edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną – oligofrenopedagogika Absolwentka Dolnośląskiej Szkoły Wyższej we Wrocławiu – studia podyplomowe wczesna interwencja i wspomaganie rozwoju małego dziecka

Języki

Angielski, Polski

Leczone schorzenia

  • wady rozwojowe
  • wady postawy
  • skolioza
  • kolana szpotawe
  • kolana koślawe

Adres

ul. Królewiecka 161/19, Wrocław
Królewiecka Centrum Rehabilitacji Body Balance
powiększ mapę
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę

Usługi

Terapia FITS (płatność gotówką)
45 min · 150 zł
Terapia FITS- pierwsza wizyta (płatność gotówką)
45 min · 200 zł

Opinie pacjentów

Specjalista nie posiada żadnych opinii

Strona WWW placówki medycznej: Agnieszka Kruzel Centrum Rehabilitacji Body Balance   Wroclaw, Królewiecka 161 / 19 Regulamin świadczenia usług

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik

HaloDoctor nie jest placówką medyczną i nie świadczy usług medycznych.
Nasza platforma telemedyczna służy do łączenia lekarzy z pacjentami i umożliwiania im świadczenia usług medycznych.