O mnie

Ukończyłam psychologię na Wydziale Nauk o Wychowaniu Uniwersytetu Łódzkiego oraz studia podyplomowe w zakresie Coachingu i Mentoringu w biznesie. Jestem psychoterapeutką w trakcie szkolenia w czteroletnim kursie psychoterapii systemowej w nurcie integracyjnym w Szkole Psychoterapii Dialog. Jestem członkinią Polskiego T...owarzystwa Psychiatrycznego.

Doświadczenie zawodowe w obszarze psychoterapii zdobywałam min. podczas pracy w Szpitalu Psychiatrycznym im. J. Babińskiego w Łodzi, poradni psychologiczno - psychiatrycznej oraz prywatnym gabinecie jednocześnie przez ponad 10 lat pełniłam role kierownicze w obszarze HR/People w różnorodnych organizacjach (od FMCG poprzez produkcyjne po nowe technologie).

W pracy terapeutycznej z dorosłymi bardzo pomaga mi doświadczenie z biznesu oraz podejście systemowe. Niejednokrotnie trafiają do mnie klienci doświadczający kryzysu, którego przyczyny leżą pomiędzy obszarem rodzinnym a zawodowym. Jednocześnie doświadczenie w roli coacha pozwala pracować z klientami, których celem jest rozwój osobisty i zawodowy.

Nieustannie poszerzam swoją wiedzę przez udział w licznych szkoleniach, warsztatach i seminariach oraz poddając swoją pracę regularnej superwizji.

Zapraszam do współpracy osoby:

-borykające się z obniżonym nastrojem, depresją
-mające poczucie, że sobie nie radzą
-potrzebujące wsparcia w obszarze znalezienia work - life balance
-które mają w życiu codziennym dużo poczucia winy i poczucia bycia „niewystarczającym" (pracownikiem, rodzicem, mężem/żoną, córką/synem, przyjaciółką/przyjacielem)
-przeżywające kryzys psychiczny
-które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej
-doświadczają trudności w relacjach

Bardzo inspiruje mnie podejście i rozumienie świata prof. Bogdana de Barbaro, który mówi: „Odpowiedzialność za własne życie jest jedną z tych nielicznych rzeczy, z których się zwolnić nie możemy" Ale także: „Mój przepis na mistrzostwo w swojej dziedzinie to zgoda na niewiedzenie, a to wymusza zaciekawienie i poszukiwania odpowiedzi. Dbanie o to, by fascynacja pracą nie zasłoniła fascynacji życiem"
więcej

Leczone schorzenia

więcej

Adres

brak
ON-LINE
powiększ mapę
ul. Sterlinga 16/18/,budynek przychodni Renoma, 3p, Łódź
Łódź, ul. Sterlinga 16 / 18
powiększ mapę
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę

Usługi

Konsultacja psychologiczna online
50 min · 210 zł
Konsultacja psychologiczna online
Konsultacja psychoterapeutyczna online
50 min · 210 zł
Konsultacja psychoterapeutyczna online

Opinie pacjentów

Specjalista nie posiada żadnych opinii

Strona WWW placówki medycznej: Instytut Zdrowia Mentalnego   WARSZAWA, ALEJA ARMII LUDOWEJ 7 / 45 Regulamin świadczenia usług

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik

HaloDoctor nie jest placówką medyczną i nie świadczy usług medycznych.
Nasza platforma telemedyczna służy do łączenia lekarzy z pacjentami i umożliwiania im świadczenia usług medycznych.