mgr Warczak Aleksandra

5.00 / 1 opinii
SPINE - Centrum Rehabilitacji i Leczenia Kręgosłupa
Umów wizytę

O mnie

Jestem absolwentką 5 letnich studiów magisterskich na Uniwersytecie Gdańskim na kierunku psychologia ze specjalizacją neurobiopsychologia. Obecnie w trakcie studiów podyplomowych na kierunku psychodietetyka. Swoje dotychczasowe doświadczenie zdobywałam w Fundacji dla rodziny "ogniska nadziei" wspierając dzieci i młodzi...eż z rodzin zagrożonych wykluczeniem społecznym oraz w Fundacji Oparcia Społecznego Aleksandry FOSA, gdzie do tej pory udzielam pomocy psychologicznej osobom z zaburzeniami psychicznymi, w kryzysach, a także z niepełnosprawnościami. Prowadziłam zajęcia psychoedukacyjne w Zakładzie Poprawczym w Gdańsku, treningi umiejętności społecznych dla rodzin i osób chorujących psychicznie oraz treningi poznawcze w Dziennym Domu Seniora "Wigor". Obecnie można mnie spotkać w Centrum Wsparcia Rodzin w Gdańsku oraz w "Mennte- centrum psychologii i psychoterapii".
Specjalizuję się w pracy z młodzieżą, dorosłymi oraz seniorami. W swojej pracy dużą uwagę zwracam na zależności pomiędzy funkcjonowaniem ciała i psychiką, a w kontakcie z pacjentami kieruje się przede wszystkim empatią, która pozwala mi ich zrozumieć i dobrać indywidualne metody pracy w zależności od potrzeb. Zapraszam wszystkie osoby, które chcą poprawić jakość swojego życia, zwiększyć kompetencje z zakresu radzenia sobie z emocjami, zmagają się z codziennymi trudnościami, niskim poczuciem własnej wartości, stresem, a także kryzysami w różnych obszarach. Ponadto zapraszam tych, którzy potrzebują pomocy w wypracowaniu zdrowych nawyków żywieniowych, nie akceptują swojego wyglądu, utracili kontrolę nad jedzeniem, czy cierpią na nadwagę i czują, że brakuje im motywacji do zmian.
więcej

Wykształcenie

Uniwersytet Gdański - Psychologia; spec: neurobiopsychologia
Wyższa Szkoła Zdrowia - psychodietetyka, w trakcie

Języki

Polski

Leczone schorzenia

  • zespół lęku uogólnionego
  • zaburzenia zachowania
  • zaburzenia w relacjach międzyludzkich
  • zaburzenia snu
  • zaburzenia psychosomatyczne
  • zaburzenia psychiczne
  • zaburzenia pamięci
  • zaburzenia odżywiania
więcej

Adres

ul. Przytulna 9/U6, Gdańsk
SPINE-Centrum Rehabilitacji i Leczenia Kręgosłupa
powiększ mapę
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę

Usługi

Konsultacja Psychodietetyka
55 min · 160 zł
Konsultacja Psychologa
55 min · 160 zł

Opinie pacjentów

5,0

Jestem bardzo zadowolona, że skorzystałam ze wsparcia Pani Aleksandry. Otrzymuje dużo wsparcia, oraz szczerej opinii. Pani Aleksandra to osoba, która słucha, nie ocenia, poszerza widzenie tego, co się dzieje. Dzięki terapii lepiej radzę sobie z problemami, a przede wszystkim jestem bardziej świadoma skąd się biorą. Serdecznie polecam :)(Opinia po 6 wizytach i na pewno będą kontynuowane)

Strona WWW placówki medycznej: SPINE - Centrum Rehabilitacji i Leczenia Kręgosłupa   Gdańsk, Przytulna 9 / U6 Regulamin świadczenia usług

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik