O mnie

Od ponad 15 lat staram się pomagać ludziom, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej. Pracowałem między innymi w organizacjach pozarządowych, państwowych i prywatnych ośrodkach leczenia uzależnień. Stawiam na ciągły rozwój poprzez udział w różnych szkoleniach, a swoją pracę poddaje regularnie superwizji. Zaprasz...am do mojego gabinetu gdzie wspólnie spróbujemy uczynić Twoje życie szczęśliwszym.
Wykształcenie: absolwent Psychologii w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie; absolwent Socjologii na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu; absolwent Akademii Trenera Biznesu na Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu; certyfikowany Specjalista Terapii Uzależnień; ukończone szkolenie Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach- stopień pierwszy; certyfikaty Krajowego Centrum ds. AIDS w Warszawie: edukatora HIV/AIDS(upoważniający do prowadzenia szkoleń w zakresie wiedzy podstawowej o HIV/AIDS) konsultanta HIV/AIDS (upoważniający do pracy w telefonach zaufania oraz poradniach i punktach informacyjnych), doradcy (upoważniający do prowadzenia poradnictwa w Punktach Konsultacyjno Diagnostycznych wykonujących anonimowe i bezpłatne testy HIV);
Doświadczenie zawodowe: Od 2011 roku przyjmuję w gabinecie prywatnym zajmując się głównie psychoterapią indywidualną i konsultacjami psychologicznymi. W mojej pracy szukam mocnych stron klienta. Staram się pomóc w zrozumieniu siebie, wytyczeniu sobie celów i znalezieniu skutecznych strategii do ich osiągnięcia. Pracowałem między innymi z osobami uzależnionymi, od alkoholu, narkotyków hazardu, komputera. Spotykałem się także z parami przeżywającymi kryzyzs w związku, a także osobami współuzależnionymi.
Ponadto od 2000 r. jestem przewodniczącym zarządu Stowarzyszeniu Wolontariuszy „ Razem” w Toruniu(w ramach pracy prowadzenie terapii indywidualnej, grup wsparcia dla osób zakażonych HIV oraz ich rodzin, a także szkoleń, warsztatów i wykładów z zakresu profilaktyki uzależnień i HIV/AIDS). W latach 2006 – 20011 specjalista terapii uzależnień w Wojewódzkim Ośrodku Terapii Uzależnień i Współuzależnienia w Toruniu w Oddziale Krótkoterminowej Terapii Uzależnień. W latach 2009 - 2011 roku prowadzenie warsztatów rozwoju osobistego dla terapeutów w Prywatnym Ośrodku Leczenia Uzależnień „Jacki”.
Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.
Specjalizacja: psychoterapia (indywidualna i rodzinna/par), terapia uzależnień, life coaching
Prywatnie uwielbiam moją żonę, syna, żeglarstwo, jazdę na motocyklu, a zimą narty i snowboard.
więcej

Wykształcenie

Psychoterapia - Szkoła Psychoterapii Humanistycznej INTRA ; Psychologia - Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Warszawie; Studium Terapii Uzależnień - Krajowe Biuro ds. Przeciwdziałania Narkomanii; Socjologia - Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu; Akademia Trenera Biznesu - Wyższa Szkoła Bankowa w Toruniu

Leczone schorzenia

więcej

Adres

ul. Strumykowa 24, Toruń
Akademia Pozytywnych Zmian Andrzej Olczyk
powiększ mapę
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę

Opinie pacjentów

Specjalista nie posiada żadnych opinii

Ten specjalista nie ma włączonej rejestracji on-line.

Zapytaj o wolny termin
Strona WWW placówki medycznej: Akademia Pozytywnych Zmian Andrzej Olczyk   Toruń, Radiowa 18

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik

HaloDoctor nie jest placówką medyczną i nie świadczy usług medycznych.
Nasza platforma telemedyczna służy do łączenia lekarzy z pacjentami i umożliwiania im świadczenia usług medycznych.