Zmaczyński Andrzej

5.00 / 32 opinii
Umów wizytę

O mnie

Tytuł specjalisty z zakresu położnictwa i ginekologii otrzymał w 2016 r. Pracuje jako asystent w Oddziale Klinicznym Endokrynologii Ginekologicznej i Ginekologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie oraz jest pracownikiem naukowo-dydaktycznym Kliniki Endokrynologii Ginekologicznej Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium... Medicum. Aktualnie jest w trakcie specjalizacji z ginekologii onkologicznej, podczas której część szkolenia odbył w Klinice Onkologii Ginekologicznej Centrum Onkologii Instytutu im. Marii Curie w Krakowie a aktualnie kontynuuje szkolenie w Oddziale Klinicznym Onkologii i Ginekologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie.

Prowadzi zajęcia ze studentami na Wydziale Lekarskim w języku polskim oraz w Szkole Medycznej dla Obcokrajowców w języku angielskim.
Lekarz Andrzej Zmaczyński jest współtwórcą trenażera do histeroskopii ambulatoryjnej, unikalnego w skali świata. Prowadzi kursy szkoleniowe z histeroskopii diagnostycznej i zabiegowej w Polsce i zagranicą.

Szczególnie interesuje się małoinwazyjnymi zabiegami w ginekologii, niepłodności jak również w profilaktyce i diagnostyce nowotworów narządu rodnego. Poświęcił się wykonywaniu histeroskopii w warunkach ambulatoryjnych która nie wymaga pobytu w szpitalu na sali operacyjnej oraz znieczulenia ogólnego. Zabieg umożliwia diagnostykę jak i usuniecie zmian z jamy macicy.

Prywatnie ojciec trójki synów, amator rowerów i narciarstwa.
więcej

Wykształcenie

Uniwersytet Jagielloński Collegium Medicum Wydział Lekarski w Krakowie

Języki

Angielski

Leczone schorzenia

więcej

Dodatkowe informacje

Certyfikaty: Odwracanie procesu starzenia za pomocą terapii hormonalnych i żywieniowych Endokrynologia ginekologiczna i rozrodczość Zespół antyfosfolipidowy jako przyczyna nadkrzepliwości krwi i niepowodzeń położniczych Reproductive health: multidisciplinary approach to continuous professional growth of doctors Odwraca...nie procesu starzenia za pomocą terapii hormonalnych i żywieniowych
Endokrynologia ginekologiczna i rozrodczość
więcej

Adres

ul. Czyżyńska 21/50, Kraków
Centrum Medyczne Superior
powiększ mapę
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę

Usługi

biocenoza pochwy- pobranie podczas konsultacji ginekologicznej
50 zł
Badanie drożności jajowodów metodą HyFoSy
40 min · 900 zł
balonikowanie jamy macicy z żelem materegen
20 min · 1100 zł
Biopsja endometrium
20 min · 1000 zł
biopsja piersi cienkoigłowa
20 min · 400 zł
biopsja piersi gruboigłowa
20 min · 650 zł
chlamydia- pobranie podczas konsultacji ginekologicznej
120 zł
cytologia LBC + HPV 14- pobranie podczas konsultacji ginekologicznej
390 zł
Cytologia cienkowarstwowa LBC- pobranie podczas konsultacji ginekologicznej
140 zł
cytologia LBC + HPV 41
540 zł
więcej

Opinie pacjentów

5,0

dr Zmaczyński to najwyższej klasy specjalista, z ogromnym zaangażowaniem i pasją poświęca się swojej pracy. Po wielu latach nieskutecznego leczenia trafiłam na specjalistę który postawił diagnozę oraz wyleczył mnie :) Dzięki Doktorowi jestem mamą!!!!!

5,0

Cudowny lekarz z powołaniem i dużą wiedzą

5,0

Doktor z ogromną wiedzą,bardzo mądry,sympatyczny,przystępny człowiek,na każdej wizycie u doktora czułam sie zaopiekowana i przede wszystkim poznalam odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie pytania,polecam doktora z czystym sumieniem.

5,0

Dr Zmaczyński jest wspaniałym specjalistą. Bardzo uprzejmy. Posiada ogromną wiedzę, dokładnie tłumaczy przebieg leczenia po zabiegu, wyczerpująco odpowiada na pytania, wizyta odbywa się bez pośpiechu, poświęca pacjentce tyle czasu ile potrzebuje, podczas badań jest bardzo delikatny, dba o komfort pacjentki. Zdecydowanie polecam!

więcej
Strona WWW placówki medycznej: SUPERIOR JACH I ZMACZYŃSKI SP. Z O.O.   Kraków, Czyżyńska 21 / 50

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik

HaloDoctor nie jest placówką medyczną i nie świadczy usług medycznych.
Nasza platforma telemedyczna służy do łączenia lekarzy z pacjentami i umożliwiania im świadczenia usług medycznych.