O mnie

Specjalizuje się w położnictwie i ginekologii. Certyfikowany specjalista w zakresie Medycyny AntiAging. Absolwentka Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, który ukończyła z wyróżnieniem. Swoją karierę zawodową rozpoczęła w Klinicznym Oddziale Położnictwa i Ginekologii, Upstate University H...ospital at Community General Campus, State University of New York w Stanach Zjednoczonych, gdzie odbyła prestiżowy Staż Podyplomowy w Zakresie Położnictwa i Ginekologii. Prowadzi Studenckie Koło Naukowe Położnictwa, Ginekologii i Seksuologii przy Katedrze Zdrowia Kobiety. Juror w trakcie SIMC International Medical Congress of Silesia (kwiecień 2018). Lekarz z zawodu i powołania. Podróżniczka z zamiłowania. Zawsze z uśmiechem na ustach. Potrafi porozumiewać się w pięciu językach obcych. Głębokie przekonanie, że warto ryzykować życie w celu niesienia pomocy sprawiło, że w 2017 roku wyruszyła na misję do dotkniętego klęską żywiołową Huarmey w Peru, a później do aftrykańskiego Moshi w Tanzanii gdzie starała się wprowadzić standardy opieki okołoporodowej, tak aby kobiety niezależnie od pochodzenia etnicznego, koloru skóry czy wyznania mogły rodzić po ludzku.
Doświadczenie w pracy z polskimi pacjentkami zdobywała pracując w Klinice Ginekologii i Położnictwa, Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego im. prof. K. Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Obecnie praktykuje w najbardziej innowacyjnym szpitalu ginekologicznym w Polsce (nagroda Liderzy Medycyny za rok 2016) Centrum Zdrowia Kobiety i Dziecka im. prof. W. Starzewskiego w Zabrzu zajmuje się m.in. leczeniem zakażeń okołoporodowych ( co było tematem pracy doktorskiej), prowadzeniem ciąż do porodu w wodzie, a także ze wszelkimi dostępnymi na polskim rynku metodami łagodzenia bólu okołoporodowego, wraz z możliwością pozyskiwania komórek macierzystych z krwi pępowinowej. Zajmuje się także ginekologią operacyjną wraz z leczeniem endometriozy. Współpracując z Centrum Pediatrii im. Jana Pawła II w Sosnowcu nabyła niezbędne doświadczenie w leczeniu problemów ginekologicznych u nastolatek. W trakcie swojej kariery zawodowej uczestniczyła w wielu stażach zagranicznych m.in. w Stanach Zjednoczonych, Francji, Hiszpanii czy też w Brazylii. Jako wykładowca Katedry Zdrowia Kobiety Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach jest autorem i współautorem licznych artykułów naukowych, wystąpień na konferencjach krajowych i zagranicznych, a także prowadzi liczne szkolenia dotyczące holistycznej opieki nad zdrowiem i wydobyciem kobiecego piękna – co jest jej absolutną pasją.
więcej

Wykształcenie

Wydział Lekarski Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach; Upstate University Hospital at Community General Campus, State University of New York, USA

Języki

Angielski, Francuski, Hiszpański, Polski

Leczone schorzenia

więcej

Adres

ul. Johna Baildona 21d/12, Katowice
DR FUCHS HEALTH&BEAUTY
ul. Johna Baildona 21d/12, Katowice
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę

Usługi

Antykoncepcja - eRecepta kontynuacja
5 min · 59 zł
Antykoncepcja - eRecepta kontynuacja
5 min · 200 zł
Antykoncepcja awaryjna
5 min · 79 zł
eRecepta antykoncepcja - wymaga konsultacji z lekarzem.
Antykoncepcja awaryjna
5 min · 199 zł
eRecepta antykoncepcja - wymaga konsultacji z lekarzem.

Opinie o specjaliście

5,0

Życzliwa, kompetentna osoba. Rozwiązała mój problem

5,0

Bardzo dziękuję za fachowe doradztwo. Plus za wizyty online, dzisiaj rezerwowałam i natychmiastowo uzyskałam pomoc. Polecam Panią Doktor z czystym sumieniem!

5,0

Polecam.

5,0
Bez treści
więcej
Strona WWW placówki medycznej: DR FUCHS HEALTH&BEAUTY   Katowice, Johna Baildona 21d / 12 Regulamin świadczenia usług

Zdalne porady lekarskie
Lekarz online 24h
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie

Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik