home
|
Dietetyk
|
Anna Kowalczyk-Soszyńska
4.90 / 10 opinii
Umów wizytę
Zarejestruj się na wizytę
Ten specjalista nie ma włączonej rejestracji on-line.

mgr Anna Kowalczyk-Soszyńska

4.90 / 10 opinii
placówka Poradnia Zdrowia Psychicznego EDUCATIO Sp. z o.o.
Umów wizytę

O mnie

Absolwentka studiów magisterskich na kierunku dietetyka na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym oraz studiów podyplomowych na kierunku psychodietetyka w Wyższej Szkole Nauk Społecznych w Lublinie. Wiedzę, umiejętności oraz kompetencje w pracy z pacjentami zdobywała między innymi na oddziałach licznych warszawskich placó...wek opieki zdrowotnej. Swoją karierę zawodową rozpoczęła publikując liczne artykuły o tematyce żywieniowej na portalu „WieszJak.pl”. Na studiach chętnie uczestniczyła w wielu inicjatywach naukowych. W ramach wyjazdów organizowanych przez Studenckie Koło Naukowe Dietetyków, którego była aktywnym członkiem, prowadziła wykłady, warsztaty oraz poradnictwo żywieniowe dla kuracjuszy w Nałęczowie. W trakcie studiów zaangażowała się także w projekt „Jeść lepiej – żyć lepiej” organizowanym przez Polską Federację Banków Żywności wśród dzieci warszawskich szkół podstawowych. W ramach tego przedsięwzięcia, tworzyła autorskie scenariusze lekcji i zajęć praktycznych, mających na celu zwiększenie świadomości żywieniowej i popularyzację jedzenia warzyw i owoców wśród najmłodszych. Dodatkowo, wzięła udział w kolejnym projekcie Polskiej Federacji Banków Żywności „1000 pierwszych dni dla zdrowia”, którego nadrzędnym celem była nauka i zaznajomienie przyszłych i obecnych matek z aktualnych schematem żywienia niemowląt i małych dzieci. Organizowała wykłady i szkolenia, których tematem przewodnim było wdrożenie zdrowych nawyków żywieniowych do diety dziecka, już na samym początku jego życia. Projekt ten obejmował podopieczne domów samotnej matki oraz Ośrodków Pomocy Społecznej na terenie Warszawy.
Jest autorką książek „Kaszoterapia” oraz „S.O.S. dla tarczycy. Dieta w Hashimoto”. W wolnych chwilach pisze bloga naszakasza.pl, za pomocą którego popularyzuje zwiększenie spożycia kasz i pokazuję, w jaki sposób włączyć je do diety. Dzięki tak dużej popularności bloga, Anna Kowalczyk stała się ambasadorką kampanii „Lubię kaszę – kasza na stół, kasza na zdrowie, kasza na co dzień”, która skupia się na propagowaniu spożywania kasz wśród małych dzieci, młodzieży oraz kobiet w ciąży. W roli eksperta udzielała także wielu wywiadów, między innymi do Polskiego Radia oraz radia TOK FM, gdzie tłumaczyła, dlaczego i w jaki sposób włączyć kaszę do diety dziecka, oraz jak ważną rolę odgrywa ona w kształtowaniu odpowiednich nawyków żywieniowych.
Swoim pacjentom pokazuje, że dieta to nie wyrzeczenia a trwały element zdrowego stylu życia, który wcale nie tak trudno wprowadzić w naszą codzienność. Zaprasza do współpracy szczególnie tych pacjentów, którzy borykają się z nadwagą i otyłością, zajadają stres i emocje, cierpią na choroby autoimmunologiczne, a także cukrzycę typu I i II, PCOS i zespół jelita drażliwego.

Więcej informacji na stronie:
https://www.educatio.pl/psychodietetyk/
Pokaż więcej more
marker
Chotomów ul. Tęczowa 5A
Poradnia Zdrowia Psychicznego EDUCATIO Oddział Chotomów
calendar Najbliższy wolny termin
...
phone Pokaż numer
marker
Warszawa ul. Heroldów 19A
Poradnia Zdrowia Psychicznego EDUCATIO Oddział Warszawa Bielany
calendar Najbliższy wolny termin
...
phone Pokaż numer
Wykształcenie
brak informacji
Języki
brak informacji
Dodatkowe informacje
brak informacji

Usługi

Wszystkie
Online
W gabinecie
*Konsultacja Psychodietetyka / dietetyka
200 zł
 / 
60 min.
Umów wizytę
*Konsultacja Psychodietetyka / dietetyka
200 zł
 / 
60 min.
Umów wizytę
Jadłospis 1 tydzień
150 zł
 / 
15 min.
Umów wizytę
Jadłospis 2 tygonie
250 zł
 / 
15 min.
Umów wizytę
Jadłospis miesięczny
350 zł
 / 
15 min.
Umów wizytę

Leczone schorzenia

brak danych

Opinie

4.90 / 10 opinii
Najnowsze
Najwyższa ocena
Najniższa ocena
5.0
Zuzanna
2023.06.02 godz. 09:50

Pani Ania jest wspaniałą osoba,spotkania z nią to czysta przyjemność mimo,że poruszane tematy są trudne. Zamiast skupiać się na jadlospisie szukamy przyczyny popełnianych błędów i momentów słabości. Wierzę,że ostatecznie będzie to długofalowa zmiana,dużo skuteczniejsza niż czasowe trzymanie się rozpiski

5.0
2023.03.23 godz. 08:11

Jestem pod wrażeniem taktu i umiejętnego prowadzenia rozmowy. Nie jadłospisy, diety i itp, ale szukanie odpowiedzi na pytanie : Dlaczego chcę zrzucić kilogramy? Wiem, że zdrowie jest w mojej głowie, którą należy uporządkować. Z pomocą Pani Ani to mi się uda. Dziękuję Bożena Ogrodnik.

5.0
Sylwia
2022.10.26 godz. 11:31
5.0
Viktoria
2022.07.08 godz. 08:39

Jestem mega zadowolona ze współpracy z Panią Anną! Jest to tak kochana, cudowna, ciepła, uprzejma i wyrozumiała osoba, takich ludzi jest jedynie garstka na tym świecie. Człowiek o wielkim sercu, wysoce inteligentny, dla którego praca to coś więcej, niż rozmowa. 5 gwiazdek to ciagle za mało, żeby wyrazić moją satysfakcję!

Pokaż więcej więcej
Odpowiedzi na pytania
messages 0
brak

Najczęściej zadawane pytania

Jakiego rodzaju porad lekarskich udziela mgr Anna Kowalczyk-Soszyńska
Mgr Anna Kowalczyk-Soszyńska to dietetyk. Na podstawie zdobytej wiedzy medycznej oraz doświadczenia, lekarz ten świadczy usługi medyczne w takim zakresie jak: *Konsultacja Psychodietetyka / dietetyka, *Konsultacja Psychodietetyka / dietetyka, Jadłospis 1 tydzień, Jadłospis 2 tygonie, Jadłospis miesięczny
Gdzie przyjmuje pacjentów mgr Anna Kowalczyk-Soszyńska?
Mgr Anna Kowalczyk-Soszyńska przyjmuje pacjentów pod adresem:
ul. Tęczowa 5A, Chotomów
ul. Heroldów 19A, Warszawa
Czy mgr Anna Kowalczyk-Soszyńska oferuje również możliwość konsultacji online?
Tak, mgr Anna Kowalczyk-Soszyńska oferuje konsultacje online. Żeby zarezerwować wizytę online należy kliknąć zakładkę „konsultacje online” i wybrać pasujący termin.

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik

HaloDoctor nie jest placówką medyczną i nie świadczy usług medycznych.
Nasza platforma telemedyczna służy do łączenia lekarzy z pacjentami i umożliwiania im świadczenia usług medycznych.