O mnie

Psycholog z wieloletnim stażem pracy w poradni psychologiczno-pedagogicznej we Wrocławiu. Posiada tytuł nauczyciela dyplomowanego oraz I stopień specjalizacji zawodowej w zakresie pomocy psychologiczno-pedagogicznej. Dysponuje szerokimi kompetencjami diagnostycznymi, dotyczącymi metod badania inteligencji, osobowości ...i stanu emocjonalnego, oferuje także diagnozę neuropsychologiczną oraz rozpoznawanie przyczyn trudności w nauce, w tym dysleksji. Realizuje opiniowanie post diagnostyczne. W oparciu o wyniki przeprowadzonych badań udziela porad w zakresie usprawniania słabiej rozwijających się funkcji poznawczych i percepcyjno-motorycznych uczniów. Udziela pomocy terapeutycznej w przypadku problemów szkolnych, wychowawczych i emocjonalnych dzieci i młodzieży.
Posiada przygotowanie merytoryczne w zakresie systemowej terapii rodzin oraz metod psychoterapii humanistycznej.
Przyjmuje dzieci mające trudności w kontaktach z otoczeniem, ze skłonnością do wycofywania się lub ekspansywności, z różnorodnymi obawami albo lękami dziecięcymi, a także z objawami psychosomatycznymi. Metodą pracy w tych przypadkach są zazwyczaj sesje wspólne z rodzicami i dziećmi lub samymi rodzicami (opiekunami) – w ujęciu systemowej terapii rodzin.
Oferuje pracę nad relacjami osób pozostających w związkach, m. in. polegającą na doskonaleniu wzajemnej komunikacji. Osobom dorosłym i młodzieży proponuje sesje indywidualne, mające na celu wzmocnienie kompetencji w samodzielnym poszukiwaniu rozwiązań trudnych sytuacji życiowych - zgodnie z założeniami psychoterapii humanistycznej. Świadczy pomoc psychologiczną w zakresie radzenia sobie ze stratą.
Jest absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego, odbyła staż terapeutyczny w Ośrodku Leczenia Nerwic we Wrocławiu. I stopień specjalizacji zawodowej uzyskała na Uniwersytecie Wrocławskim realizując temat: „Psychoterapia indywidualna w ujęciu humanistycznym”. Od 1990 roku odbyła szereg szkoleń w zakresie Systemowej Terapii Rodzin: roczny staż zorganizowany przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne w Warszawie, łącznie z dalszym 3-letnim okresem superwizji; 3,5 – letni kurs (powiązany z superwizją) zorganizowany przez Fundację Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie; kolejny 2-letni etap kursu firmowany przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
więcej

Wykształcenie

psycholog

Adres

ul. Dyrekcyjna 37/47, Wrocław
Dolnośląskie Centrum Psychoterapii Sp. z o.o.
ul. Dyrekcyjna 37/47, Wrocław
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę

Usługi

1. Porada psychologiczna (w gabinecie)
60 min · 150 zł
14. Mediacje (w gabinecie)
60 min · 150 zł
15. Mediacje (on-line)
60 min · 150 zł
e-Wizyta (usługa telemedyczna) - możliwa po dokonaniu opłaty przelewem on-line
19. Psycholog - Diagnostyka psychologiczna - Badania Osobowości (w gabinecie)
60 min · 250 zł
2. Porada psychologiczna (on-line)
60 min · 150 zł
e-Wizyta (usługa telemedyczna) - możliwa po dokonaniu opłaty przelewem on-line
21. Diagnostyka psychologiczna - Badania ilorazu inteligencji (w gabinecie)
60 min · 300 zł
21. Psycholog - Pełna diagnostyka psychologiczna (osobowość + inteligencja), (w gabinecie)
60 min · 400 zł
3. Terapia indywidualna (w gabinecie)
60 min · 150 zł
4. Terapia indywidualna (on-line)
60 min · 150 zł
e-Wizyta (usługa telemedyczna) - możliwa po dokonaniu przed wizytą opłaty on-line
8. Terapia rodzin (w gabinecie)
60 min · 230 zł
więcej

Opinie o specjaliście

Strona WWW placówki medycznej: Dolnośląskie Centrum Psychoterapii Sp. z o.o.   Wrocław, Dyrekcyjna 37 / 47 Regulamin świadczenia usług

Zdalne porady lekarskie
Lekarz online 24h
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie

Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik