mgr Mydlarz Anna

4.56 / 9 opinii
Centrum Medyczne Sportsmedic Sp. z o.o.
Umów wizytę

O mnie

Od kilku lat pomagam ludziom w powrocie do zdrowia. Moje doświadczenie i uczestnictwo w wielu szkoleniach sprawiło, że fizjoterapia stała się moją pasją. Moim celem jest opieka i prowadzenie pacjenta w sposób indywidualny. W pracy wykorzystuję wiedzę i praktykę z zakresu fizjoterapii, masażu i dietoterapii. Pragnę zar...azić każdego aktywnym stylem życia i umiejętnością cieszenia się zdrowym odżywianiem i ruchem.

Praktykę i doświadczenie zdobywałam we wrocławskich placówkach medycznych, gdzie miałam możliwość prowadzenia pacjenta w sposób kompleksowy, wykorzystując wiedzę z zakresu fizjoterapii i dietetyki. Bardzo dużo daje mi praca z tancerzami Opery Wrocławskiej. Mam możliwość poznawania specyfiki dyscypliny, pomagam sportowcom w powrocie do sprawności po urazach i monitoruje ich sposób żywienia.
Obecnie skupiam się na holistycznej pracy z pacjentem. To mój autorski projekt bazujący na doświadczeniu, które zdobywałam przez ostatnie lata.

Prywatnie jestem żoną i mamą dwóch dziewczynek. Staram się budować w nich zdrowe nawyki żywieniowe i miłość do aktywności fizycznej.
W wolnej chwili pływam, jeżdżę na rowerze i praktykuję jogę.
więcej

Języki

Angielski, Polski

Adres

ul. Dokerska 2a, Wrocław
Centrum Medyczne SportsMedic
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę
więcej

Usługi

Dieta 14 dni
300 zł
konsultacja dietetyczna (kolejna wizyta)
40 min · 130 zł
konsultacja dietetyczna (pierwsza wizyta)
40 min · 150 zł
Konsultacja fizjoterapeutyczna
40 min · 150 zł
Plan dietetyczny
300 zł
Terapia Indywidualna
40 min · 150 zł

Opinie pacjentów

1,0

Najlepsza ocena

5,0

Pani Ania jest jednym z najlepszych fizjoterapeutów jakich znam ,a mam 14 letnie doświadczenie. Widać ,że zna dogłębnie fizjonomię człowieka a przy tym jest bardzo sympatyczną i wspierającą osobą. Pani Aniu serdecznie dziękuję.

5,0
Bez treści
więcej
Strona WWW placówki medycznej: Centrum Medyczne Sportsmedic Sp. z o.o.   Wrocław, DOKERSKA 2A Regulamin świadczenia usług

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik