mgr Piątek Anna

4.00 / 1 opinii
Na Lepsze s.c.
Umów wizytę

O mnie

Ukończyłam studia pedagogiczne na Uniwersytecie Wrocławskim oraz Studium Terapii Uzależnień, które realizowałam w Polskim Towarzystwie Zapobiegania Narkomanii oddział w Katowicach. Posiadam certyfikat realizatora programu POP- program ograniczania picia wydany przez CARE Brok, ukończyłam pierwszy moduł szkolenia "Terap...ia osób uzależnionych od pornografii, seksu" realizowane przez Karkonoskie Towarzystwo Psychoprofilaktyczne REFUGIUM. Ukończyłam także szkolenia dla realizatorów programów profilaktycznych FreD Goes Net oraz Unplugged. Obecnie jestem w trakcie studiów psychologicznych na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując z osobami dorosłymi, młodymi dorosłymi jak i nastolatkami w poradniach uzależnień, stowarzyszeniach i fundacjach na terenie Wrocławia. Obecnie pracuje jako koordynatorka Oddziału Dziennego Leczenia Uzależnień w NZOZ Karan we Wrocławiu oraz we Wrocławskim Ośrodku Terapii Uzależnień. Pracuję zarówno w formie terapii grupowej jak i indywidualnej. Prowadzę procesy terapeutyczne w nurcie redukcji szkód jak i abstynencyjnym. Podejmuję także pracę z bliskimi osób uzależnionych. Realizuję sesję diagnostyczne w celu zweryfikowania potrzeb klienta. Ciągle poszerzam swój warsztat i wiedzę oraz poddaje go regularnej superwizji.
więcej

Wykształcenie

Certyfikowany Specjalista Psychoterapii Uzależnień

Języki

Polski

Leczone schorzenia

Adres

ul. Sudecka 96, Wrocław
Na Lepsze s.c.
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę
więcej

Usługi

(17) terapia uzależnień/współuzależnień
50 min · 150 zł

Opinie pacjentów

4,0

Doszliśmy do konkretnych działań które powinienem podjąć. Ustaliliśmy plany i je solidnie realizuję. Jestem zadowolony zarówno z naszej dotychczasowej współpracy jak i samego spotkania. Niestety jedyne zastrzeżenie to niemożność odebrania rachunku za spotkanie. Niemniej uznałem to za winę sprzętu a nie zaniedbania.

Strona WWW placówki medycznej: Na Lepsze s.c.   Wrocław, Sudecka 96 / 23 Regulamin świadczenia usług

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik