O mnie

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej, Specjalista chorób wewnętrznych. W 2006r ukończyłam z wyróżnieniem Wydział Lekarski Akademii medycznej w Warszawie, a w 2016r uzyskałam tytuł specjalisty chorób wewnętrznych. Jestem absolwentką Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Trzy ...letnie studia podyplomowe pozwoliły mi uzyskać tytuł Certyfikowanego Lekarza Medycyny Estetycznej. Jako jedna spośród 18-tu lekarzy z całej Polski uczestniczę w dwuletnim cyklu szkoleń Akademii Allergan Medical Institute.
W swojej praktyce wykorzystuję doświadczenie zdobyte w dziedzinie chorób wewnętrznych zwracając szczególną uwagę na profilaktykę chorób cywilizacyjnych w tym otyłości i insulinooporności. Swoje zainteresowania kieruję w stronę medycyny przeciwstarzeniowej. Interesuję się przede wszystkim metodami rewitalizacji skóry (mezoterapia, osocze bogatopłytkowe, dermapen, nici) oraz modelowania twarzy z zastosowaniem preparatów kwasu hialuronowego. Zajmuję się także leczeniem otyłości miejscowej przy zastosowaniu m.in takich metod jak: lipoliza iniekcyjna. Ważne jest dla mnie by wydobyć piękno pacjenta uzyskując możliwie jak najbardziej naturalny efekt. Stale podnoszę swoje kwalifikacje, uczestniczę w międzynarodowych szkoleniach, warsztatach i konferencjach.
W swojej pracy przykładam szczególną uwagę do kompleksowego podejścia do pacjenta bo obecnie ważne jest i zdrowie i uroda.
więcej

Adres

ul. Wilanowska 11A, Józefosław
Klinika dr Huczek dr Wanat
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę
więcej

Usługi

Aqualyx ceny od 450
30 min · 450 zł
Broda
30 min · 300 zł
Bruksizm (ceny od 900 zł do 1500 zł)
30 min · 1500 zł
Dermapen Szyja
30 min · 700 zł
Dermapen + mesoeclat
30 min · 900 zł
Dermapen Dekolt
30 min · 700 zł
Dermapen plecy
30 min · 1200 zł
Dermapen Twarz
30 min · 700 zł
Dermapen Twarz (3 zabiegi)
30 min · 1900 zł
Dermapen Twarz + szyja
30 min · 1200 zł
więcej

Opinie pacjentów

5,0

super

5,0

Od wielu lat korzystam z fachowej pomocy Pani Ani. Jest nie tylko profesjonalistką, która już na pierwszy rzut oka kocha swój zawód ale również pełnym empatii, sympatycznym człowiekiem. Zawsze dogłębnie studiuje mój przypadek, wiąże fakty niczym dr House wykazując się szeroką wiedzą medyczną i próbuje dociec przyczyny powstania problemu. Bardzo się cieszę, że mogę korzystać z usług tej szalenie kompetentnej i serdecznej osoby! Polecam!!

5,0

Bardzo zaangażowany lekarz, polecam

więcej
Strona WWW placówki medycznej: Klinika dr Huczek dr Wanat   Józefosław, Wilanowska 11A Regulamin świadczenia usług

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik