O mnie

Jestem psychologiem (Uniwersytet Humanistyczno-Społeczny SWPS na kierunku psychologia społeczna ukończony z wyróżnieniem w 2017 r.), interwentką kryzysową oraz psychoterapeutką poznawczo-behawioralną w trakcie szkolenia (Akademia Motywacji i Edukacji). W swojej pracy przykładam dużą wagę do ciągłego rozwijania moich u...miejętności poprzez uczestnictwo w szkoleniach i kursach - Kurs mediatora, Trener umiejętności interpersonalnych, EMDR-I, SAR, Prowadzenie grup wsparcia itd. Praktykę zawodową zdobywałam w Ośrodku Wsparcia dla Osób po Kryzysie Psychicznym w Warszawie oraz w Instytucie Psychiatrii i Neurologii, a także pracując jako psycholog wspierający rodziny imigrantów w Holandii.

Pracuję z osobami dorosłymi, które znalazły się w trudnej, nagłej sytuacji życiowej, z powodu gwałtownych zmian lub w skutek kulminacji długotrwałego stresu. Świadczę także wsparcie dla Osób, doświadczających trudności w związku z zaburzeniami lękowymi, nastroju, w związku z długotrwałym doświadczeniem choroby psychicznej własnej lub osoby bliskiej, borykających się z podjęciem decyzji lub chcącymi dowiedzieć się więcej i zwiększyć komfort swojego funkcjonowania.

Dokładam wszelkich starań, żeby nasza wspólna praca odbywała się w bezpiecznej, przyjaznej atmosferze dającej moim Klientom przestrzeń do podzielenia się tym, co dla nich ważne.
więcej

Wykształcenie

Uniwersytet Humanistyczno-Społeczny SWPS Psychologia (ścieżka Psychologia społeczna) - uk. 2017 z wyróżnieniem Uniwersytet Humanistyczno-Społeczny SWPS Psychologia kryzysu i interwencja kryzysowa - uk. 2020 Akademia Motywacji i Edukacji Szkoła Psychoterapii CBT - w trakcie

Języki

Angielski, Francuski, Polski

Leczone schorzenia

więcej

Adres

ul. Warszawska 57, Legionowo
Okay Psycholodzy i Terapeuci Maja Pisarek
ul. Warszawska 57, Legionowo
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę
więcej

Usługi

Konsultacja psychologiczna online
60 min · 120 zł
Psychologist (consultation in English)
50 min · 200 zł
Psychologist on-line (consultation in English)
50 min · 200 zł
Terapia partnerska
50 min · 210 zł
Terapia psychologiczna
50 min · 120 zł

Opinie o specjaliście

5,0

Uwielbiam wizyty u Pani Basi ! Jest ciepłą osobą która pomaga mi zrozumieć samą siebie, bardzo mnie motywuje i daje ogrom pozytywnej energii, czuję się bezpiecznie i komfortowo.Rozkłada moje myśli i słowa na "czynniki pierwsze", co daje dużo do myślenia.Po każdej wizycie czuję się pewniejsza siebie, zaglądam wgłąb siebie i zaczynam pracować nad sobą na pełnych obrotach.Polecam z całego serca !

Strona WWW placówki medycznej: Okay Psycholodzy i Terapeuci Maja Pisarek   Legionowo , Warszawska 57

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik