Optymalizacja procesu

terapeutycznego w oparciu o moduł autosugestii

Rozwiązanie, które skraca czas
na niezbędne formalności.

Dzięki integracji z bazą leków Międzynarodową Klasyfikacją Chorób i Procedur Medycznych ICD-9 oraz Międzynarodową Statystyczną Klasyfikacją Chorób i Problemów Zdrowotnych ICD-10 prowadzenie dokumentacji medycznej za pomocą idealnego programu dla przychodni Medfile, jest znacznie łatwiejsze. Dzięki zunifikowanej klasyfikacji schorzeń i procedur medycznych możliwa jest sprawniejsza współpraca między lekarzami w zakresie leczenia pacjentów. Ponadto połączenie oprogramowania z bazą leków aktualizowaną na bieżąco skutkuje prawidłowym funkcjonowaniem e-Recept. Wystawienie e-Recepty trwa kilka sekund wraz
z 4-cyfrowym kodem przesłanym za pomocą wiadomości SMS oraz wiadomości e-mail.

Wszystkie te aspekty w bardzo dużym stopniu sprawiają, że praca specjalistów medycznych stała się wygodniejsza. Prowadzenie programu dla przychodni i gabinetów indywidualnych, nigdy nie było tak intuicyjne jak teraz. 

Załóż konto
Medfile.

Najczęściej zadawane pytania

Znajdź odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania
Czym tak naprawdę są kody ICF i ICD-10?

Kody ICF, to przyjęty przez Światową Organizację Zdrowia system kodów oraz definicji medycznych związanych z opisywaniem terapii fizjoterapeutycznej. Z kolei ICD-10, to inaczej Międzynarodowa Klasyfikacja Chorób, która powstała, by usprawnić pracę lekarzy diagnostów.
 

Czy program Medfile, jest płatny?

Istnieje oczywiście możliwość korzystania całkowicie darmowo z programu Medfile, w większości przypadków idealna dla jednoosobowych działalności lekarskich. Jednak kiedy posiadamy już większą placówkę medyczną, znacznie lepiej sprawdzi się płatna wersja programu.
Oferujemy naszym klientom kilka różnych pakietów, które rekomendujemy klientom w zależności od jego działalności. Im droższy pakiet, tym ma więcej możliwości. 

 

Jakie możliwości oferuje bezpłatny dostęp do Medfile?
  • Możliwość wystawiania: e-Recept, e-Skierowań oraz e-Zwolnień,
  • Integracja z eWUŚ, 
  • Możliwość przeprowadzenia aż 150 wizyt miesięcznie, 
  • Dostęp do elektronicznej dokumentacji medycznej (EDM),
  • Zdarzenia medyczne. 
     
Jakie są największe zalety e-Recept?

Na pierwszy miejscu możemy na pewno wyróżnić możliwość szybkiego jej uzyskania przez pacjenta oraz wygoda. Specjalista może ją wystawić zarówno online, jak i w gabinecie stacjonarnym i 4 cyfrowy kod wysłać do pacjenta za pośrednictwem wiadomości  SMS, a cały ten proces odbędzie się bez konieczności wychodzenia z domu. Istnieje również pewność, że recepta nie zostanie zgubiona, ani błędnie odczyta przez farmaceutę.
 

 
© BioStat 2023 Mapa Strony
Tukan Weryfikacja zgodności systemu z profilami IHE i standardami HL7 z platformą TUKAN.
eCRF.biz TM Labsites
Promocja
*do 10.12.2023
- 30% na licencję
kod: Mikolaj
Umów się na prezentację
Zamknij
Przenieś dane
do Medfile
Import
  • darmowy import bazy danych
  • bezpłatny abonament pół roku
Przenieś swoje dane
*Promocja ważna do końca roku