A może okres testowy w Medfile?

 

Prowadzisz swój własny gabinet medyczny bądź placówkę medyczną? Męczą Cię dojazdy do pracy oraz rozpraszają warunki panujące w placówce? Masz dość dopasowania się do sztywnie ustalonego harmonogramu pracy? Już dziś może stać się to już wszystko przeszłością. Zapraszamy Cię do zapoznania się z naszym programem Medfile® oraz założenia konta, ale zacznijmy od początku.

 

Czym tak naprawdę jest program Medfile®?

Medfile® pełni funkcję kompleksowego oprogramowania dla całych placówek medycznych, jak i indywidualnych gabinetów. Jest ono odpowiednie dla lekarzy wszystkich specjalności oraz fizjoterapeutów. Produkt jest dopasowany do potrzeb poradni, przez ekspertów z Medfile®, tak aby w jak najsprawniejszy sposób prowadzić Elektroniczną Dokumentację Medyczną, przez którą każdy specjalista w bardzo prosty sposób uzupełniani wizyty oraz dokumentację pacjenta.Program daje możliwość wypisywania e‑Zwolnień, czy e-Recept. Jest on również idealnym narzędziem w pracy całej placówki medycznej, usprawnia pracę recepcji podczas korzystania z kalendarza.

 

Spodobała Ci się wizja całkowitego lub częściowego przeniesienia swojej praktyki lekarskiej do Internetu?

Nie wahaj się! Założenie konta w Medfile®, jest niezwykle proste oraz intuicyjne. Na początku zachęcamy do założenia konta testowego, aby zapoznać się z działaniem oraz funkcjami programu. Po przetestowaniu programu, istnieje szereg różnych możliwych pakietów do wyboru:

 • Medfile Free

Darmowa wersja programu, idealna dla lekarzy indywidualnych. Dzięki niej otrzymasz bardziej ograniczone możliwości korzystania z Medfile®, ale w dalszym ciągu, daje możliwość wystawienia e-Recepty, czy e-Zwolnień.

 • Medfile Plus

Idealna wersja dla małych placówek medycznych. Dzięki której otrzymasz wizyty bez ograniczeń oraz 100 SMS dla każdego użytkownika, a oprócz tego szereg innych dodatkowych funkcji.

 • Medfile Premium

Stanowi najczęstszy wybór klientów, a oprócz funkcji dostępnych powyżej dodatkowo otrzymujemy dostęp do: płatności online, własnych formularz, czy integracji drukarki fiskalnej.

 • Medfile Business

W większości wybierane przez duże placówki medyczne, zagwarantowany jest dostęp do powyższych funkcji, dodatkowo dostajemy grupy pacjentów, integracje z portalem ZnanyLekarz.pl czy rejestracje online widgetem haloDoctor.

 

Dlaczego warto i jakie możliwości, daje nam założenie konta w Medfile®?

 • Możliwość wystawiania, e-Recept, e-Zwolnień, e-Skierowań,
 • Przechowywanie historii choroby pacjenta,
 • Intuicyjny kreator własnych kart wizyty i formularzy,
 • Rejestracja pacjentów online,
 • Powiadomienia SMS,
 • Bezpieczeństwo Elektronicznej Dokumentacji Medycznej (EDM) oraz zgodność programu z RODO,
 • Możliwość tworzenia indywidualnego grafiku wizyt dla wielu specjalistów i wielu gabinetów jednocześnie,
 • Darmowa strona internetowa wraz z rejestracją online oraz tworzenie wizytówki gabinetu i lekarza,
 • Integracja systemu rejestracji z: Google Kalendarz oraz portalem ZnanyLekarz.pl,
 • Integracja systemu z bazą leków, bazą schorzeń i chorób (ICD-10) oraz procedur medycznych (ICD-9) pomocnych w prowadzeniu dokumentacji medycznej.

A to tylko kilka z wielu dostępnych udogodnień, które swoim klientom, oferuje program Medfile®. Ma on w swoim zanadrzu cały szereg innych funkcji, o których z łatwością można się przekonać, przechodząc na https://www.medfile.pl/funkcje.

 

Zaciekawił Cię program Medfile® oraz jego oferty?

Zapraszamy do założenia konta i przetestowania programu w swoim gabinecie. Możesz zacząć od testowania go na koncie próbnym, aby przekonać się, czy jest on dla ciebie odpowiedni. Jednak z czystym sumieniem, możemy zagwarantować, że funkcje oraz możliwości, które Medfile® generuje, są ogromne.

W razie większej ilości pytań, zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszym Działem Obsługi Klienta bądź mailowo pod adresem [email protected].

 
© BioStat 2023 Mapa Strony
Tukan Weryfikacja zgodności systemu z profilami IHE i standardami HL7 z platformą TUKAN.
eCRF.biz TM Labsites
Umów się na prezentację
Cyberbezpieczeństwo.
Medfile nie wysyła wiadomości mailowych oraz SMS z prośbą o podanie haseł logowania.

Prosimy o zachowanie ostrożności. W przypadku wątpliwości proszę o kontakt z Państwa opiekunem lub przesłanie informacji na: [email protected]