Kolejna nagroda dla Medfile®!

Medfile® jako część projektu BioStat® „Cyfryzacja i Machine Learning w służbie zdrowia” został laureatem 50 Najbardziej Kreatywnych w biznesie! 13 czerwca podczas Gali Finałowej w Warszawie nagrodę odebrała Edyta Klemba – Pharma Division Director. Nasze przedsięwzięcie sukcesywnie rozwijane od 8 lat to aplikacje przeznaczone do:

- elektronicznej dokumentacji medycznej (Medfile®),

- realizacji badań klinicznych i obserwacyjnych (eCRF.bizTM),

- zarządzania programami lekowymi (RSS) oraz

- realizowania badań ankietowych wśród pacjentów (SurvGoTM). 

Wybór 50 laureatów spoczywał na kapitule pod przewodnictwem Grzegorza Kiszluka – redaktora naczelnego magazynu Brief.pl i pomysłodawcy rankingu, składającej się z doświadczonych przedstawicieli świata biznesu. Należą do niej m.in. Anna Ziobroń (PKN ORLEN), Maciej Herman (Lotte Wedel), Aleks Kartsel (Bolt), Krzysztof Witkowski (EY Polska), Marcin Balicki (Millennium Leasing), Robert Bednarski (Facebook), Maciej Ledzion (endorfina events),  Monika Constat (Francusko-Polska Izba Gospodarcza), Julia Krzysztofiak-Szopa (Startup Poland) czy Katarzyna Wierzbowska (Fundacja Przedsiębiorczości Kobiet).

Bardzo cieszymy się z tego wyróżnienia. Praca nad aplikacjami dla sektora medyczno-farmaceutycznego to nie tylko wielkie wyzwanie, ale kreatywne, niecodzienne spojrzenie na problemy, z jakimi spotykają się przedstawiciele ochrony zdrowia, pacjenci, firmy farmaceutyczne, NFZ czy apteki. Każdego dnia nasz zespół bazując na swoich najlepszych kompetencjach opracowuje i dostarcza rozwiązania, które z entuzjazmem przyjmowane są przez naszych Klientów. Wyróżnienie naszej pracy przez magazyn Brief.pl i szanowaną kapitułę to dla nas motywacyjny zastrzyk energii oraz potwierdzenie słuszności naszych dotychczasowych działań. Warto być kreatywnym i podejmować wyzwania w biznesie.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat migracji baz danych do programu Medfile® – napisz do nas: [email protected]

Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania i z przyjemnością pomożemy zapoznać się z naszym systemem.

 
© BioStat 2023 Mapa Strony
Tukan Weryfikacja zgodności systemu z profilami IHE i standardami HL7 z platformą TUKAN.
eCRF.biz TM Labsites
Promocja
*do 10.12.2023
- 30% na licencję
kod: Mikolaj
Umów się na prezentację
Zamknij
Przenieś dane
do Medfile
Import
  • darmowy import bazy danych
  • bezpłatny abonament pół roku
Przenieś swoje dane
*Promocja ważna do końca roku