Listopad w Medfile

 

Medfile®, jest idealnym oprogramowaniem medycznym przeznaczonym dla specjalistów różnych dziedzin. Sprawdza się on zarówno w praktykach lekarskich, jak i wspiera funkcjonowanie jednoosobowych gabinetów oraz dużych placówek leczniczych. 

Szereg stale przeprowadzanych aktualizacji ulepsza Medfile® z miesiąca na miesiąc.
Co zmieniło się w listopadzie?

W pierwszej kolejności rozliczenia pracowników zostały poszerzone o kolejne elementy. Dzięki informacjom o wystawionych dokumentach księgowych do wizyty oraz dacie zapłaty wiadomo, czy dana wizyta została opłacona przez pacjenta, czy podlega rozliczeniu oraz, czy specjalista powinien otrzymać ustaloną prowizję. 
To jednak nie wszystko! Raport prowizyjny otrzymał również informację o lokalizacji, w jakiej odbyła się wizyta. 
 

 

Pacjent jest obywatelem innego kraju niż Polska? Nie ma żadnego problemu. W Medfile® istnieje możliwość wpisania identyfikatorów każdego pacjenta bez względu na jego pochodzenie. 

 

 

Kolejnym ogromnym ułatwieniem w Medfile® jest wyszukiwanie pacjenta po identyfikatorze każdego typu. Identyfikator został wyświetlony zarówno w bazie pacjentów, jak i kalendarzu w trakcie zapisu na wizytę.

 

 

Analizujesz źródło wizyt? Od teraz wizyty dodane w aplikacji mobilnej otrzymują źródło „Wizyta własna”, dzięki czemu generowane w przyszłości raporty uwzględnią takie wizyty.
 

 

Wystawiając faktury, rachunki oraz inne dokumenty w Medfile® otrzymujesz możliwość integracji systemu z drukarkami fiskalnymi. Nie raz zdarza się tak, że podczas zarządzania przychodnią w kilku lokalizacjach, integrujesz więcej niż jedną drukarkę fiskalną.
Każdy wydrukowany paragon za pomocą programu Medfile® zapisuje się oraz dodatkowo wyświetla informację (nazwę urządzenia), przez które zostało wydrukowane.

 

 

Kolejne udogodnienie związane jest stricte z receptami, w których została dodana możliwość wybrania ilości opakowań za pomocą strzałek. Od teraz nie ma już konieczności ręcznego wpisywania z klawiatury większej ilości niż 1. Liczbę można zmniejszyć bądź zwiększyć za pomocą kliknięć myszką.

 

 

Jeżeli w Twojej placówce medycznej komunikacja z pacjentem odbywa się za pomocą wiadomości SMS oraz wiadomości e-mail, to również zostało wprowadzone kolejne ulepszenie programu. 
Każdy typ wiadomości otrzymał nową zmienną do wykorzystania, jaką jest „Tytuł naukowy”. Już teraz możesz z łatwością skonfigurować wysyłanie wiadomości SMS / e-mail ustawiając swoją treść. Wykorzystaj wszystkie dostępne zmienne, które przygotowaliśmy z myślą o Tobie.

 

 

Korzystasz w pełni z naszego oprogramowania? Perfekcyjnie! 
Wykorzystujesz do swojej codziennej pracy raporty Medfile®, ale brakuje Ci określonych wartości, przez co musisz ręcznie prowadzić statystyki? Już teraz nie musisz robić tego na własną rękę. Medfile® wyposażony jest w system budowania raportów własnych, dzięki czemu to Ty określasz jakie wartości chcesz uzyskać.
Już wkrótce więcej na ten temat dowiesz się na naszym blogu.
Możesz również przetestować budowanie własnych raportów przez 14 dni za darmo! Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta Medfile® i poproś o uruchomienie usługi. 


Kolejną nowiną jest to, że w listopadzie uruchomiliśmy następne indywidualne Portale Pacjentów. Wszystko to do wykorzystania przez klientów Medfile®.
Jak to działa w praktyce? Użytkownik oprogramowania Medfile® posiada personalizowany Portal Pacjenta. Prościej mówiąc — stylistyka należy do klienta. Portal Pacjenta zawiera harmonogram spotkań z lekarzem, wystawione e-Recepty, e-Skierowania, e-ZLA. Można również udostępnić czasowo różnego rodzaju załączniki. 


Nad czym aktualnie pracujemy przy końcu 2022 roku? Już teraz tworzymy nowy, bardziej funkcjonalny i zmodernizowany diagram dentystyczny. Dzięki czemu dentyści bez żadnych problemów będą mogli określić zęby mleczne, nadać odpowiednie rozpoznanie, czy przypisać konkretne choroby. Dodatkowo zyskają możliwość kopiowania uzębienia z wizyty na wizytę.


Cały nasz zespół pracuje również nad rejestrem KP/KW, który będzie dostępny dla klientów pakietu Business. Nie wiesz, czy chciałbyś wyposażyć swoją placówkę medyczną w to udogodnienie? Bez obaw, każdy z Was otrzyma aż 30-dniowy okres testowy tej funkcji. 


Jesteśmy do Twojej dyspozycji.
Napisz na adres: [email protected] lub zadzwoń +48 530 000 828, +48 728 498 407, +48 530 862 922. Z ogromną chęcią wyjaśnimy wszystkie Twoje wątpliwości i odpowiemy na nurtujące pytania. 

 
© BioStat 2023 Mapa Strony
Tukan Weryfikacja zgodności systemu z profilami IHE i standardami HL7 z platformą TUKAN.
eCRF.biz TM Labsites
Promocja
*do 10.12.2023
- 30% na licencję
kod: Mikolaj
Umów się na prezentację
Zamknij
Przenieś dane
do Medfile
Import
  • darmowy import bazy danych
  • bezpłatny abonament pół roku
Przenieś swoje dane
*Promocja ważna do końca roku