home
|
Baza wiedzy
|
Marketing gabinetów lekarskich
|
Program partnerski w Medfile — dlaczego warto dołączyć?

Program partnerski w Medfile — dlaczego warto dołączyć?

Obecnie technologia odgrywa kluczową rolę w transformacji opieki zdrowotnej. Dzięki naszemu programowi partnerskiemu możesz nie tylko przyczynić się do poprawy jakości opieki nad pacjentami, ale także zarabiać pasywnie na polecaniu Medfile® innym placówkom. Dowiedz się, dlaczego warto dołączyć do naszego programu i jakie korzyści przyniesie to Tobie oraz Twoim pacjentom.

arrow Zarabiaj 20% prowizji od każdego zadowolonego klienta
arrow Jak dołączyć do programu partnerskiego Medfile®?
arrow Korzyści, jakie oferuje Medfile® dla Twojej praktyki medycznej
arrow Rozwój zawodowy i wsparcie techniczne
arrow Pozostań z nami w stałym kontakcie 

Zarabiaj 20% prowizji od każdego zadowolonego klienta

Medfile® oferuje jeden z najkorzystniejszych programów partnerskich na rynku telemedycznym. Jako nasz partner, zarobisz 20% prowizji od każdego zaangażowanego klienta. Oznacza to, że od wartości netto każdej faktury abonamentowej za korzystanie naszego serwisu, jaką pozyskany klient opłacił w pierwszych 12 miesiącach działania w Medfile®, Ty otrzymujesz stały dochód pasywny. To doskonała okazja, aby zwiększyć swoje przychody bez dodatkowego wysiłku.


Zobacz więcej: Marketing gabinetów lekarskich 

 

Jak dołączyć do programu partnerskiego Medfile®?

Dołączenie do naszego programu partnerskiego jest proste i szybkie. Wystarczy zarejestrować się na naszej stronie internetowej i wypełnić krótki formularz zgłoszeniowy. Po zatwierdzeniu zgłoszenia otrzymasz dostęp do swojego konta partnerskiego, gdzie znajdziesz wszystkie niezbędne narzędzia i materiały, aby rozpocząć współpracę.

 


Korzyści, jakie oferuje Medfile® dla Twojej praktyki medycznej

  • Zwiększenie efektywności pracy

Medfile® automatyzuje wiele rutynowych zadań, takich jak zarządzanie harmonogramem wizyt, rejestracja pacjentów, czy prowadzenie dokumentacji medycznej. Dzięki temu możesz skupić się na najważniejszych aspektach swojej pracy – opiece nad pacjentami. Nasze oprogramowanie pozwala również na łatwą komunikację z pacjentami poprzez zintegrowany system wiadomości oraz wideokonsultacje, co znacząco skraca czas potrzebny na obsługę administracyjną.

  • Oszczędności kosztów

Telemedycyna to nie tylko wygoda, ale także oszczędności. Korzystając z Medfile®, zmniejszasz koszty związane z wynajmem gabinetu, transportem oraz innymi wydatkami operacyjnymi. Zdalne konsultacje pozwalają również na elastyczne zarządzanie czasem pracy, co jest korzystne zarówno dla lekarzy, jak i pacjentów.

 

Rozwój zawodowy i wsparcie techniczne

  • Dostęp do szkoleń i certyfikacji

Jako partner Medfile®, otrzymujesz dostęp do specjalistycznych szkoleń i programów certyfikacyjnych, które zwiększą Twoje kompetencje i wartość na rynku pracy. Nasze szkolenia obejmują praktyczne zastosowanie Elektronicznej Dokumentacji Medycznej

  • Dedykowane wsparcie techniczne

Dbamy o to, abyś mógł skupić się na swojej pracy bez obaw o problemy techniczne. Nasz zespół Obsługi Klienta jest dostępny dla Ciebie, aby pomóc Ci w razie jakichkolwiek problemów lub pytań. Oferujemy również szeroką gamę materiałów edukacyjnych i marketingowych, które pomogą Ci w promocji usług telemedycznych.

 


Pozostań z nami w stałym kontakcie 

Program partnerski Medfile® to wyjątkowa okazja dla lekarzy i specjalistów medycznych, którzy chcą zwiększyć swoje przychody, poprawić jakość opieki nad pacjentami i rozwijać swoją karierę zawodową. Dzięki 20% prowizji od każdego zadowolonego klienta oraz licznych korzyściom dla pacjentów i Twojej praktyki dołączenie do naszego programu to krok w stronę nowoczesnej, efektywnej i opłacalnej opieki zdrowotnej. 

Masz więcej pytań odnośnie programu partnerskiego? Skontaktuj się z nami już dziś! Wybierz numer telefoniczny: (+48) 530 000 828, (+48) 537 208 703 lub adres e-mail: [email protected] i skontaktuj się z nami od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:30 do 20:00. 
 

Zobacz podobne
Najczęściej czytane artykuły
Wszystkie artykuły arrow
Tukan
Weryfikacja zgodności systemu z profilami IHE i standardami HL7 z platformą TUKAN.
Promocja
*do 26.07.2024
-40% na licencję
kod: lato40
w przypadku płatności miesięcznej
Promocja
*do 26.07.2024
- 40% na licencję
kod: latodlaciebie
Umów się na prezentację