Rejestracja pacjentów na stronie placówki - skorzystaj z widgetu Medfile!

Widgety rejestracji pacjentów online

 

Czy wiesz, że w Medfile EDM oferujemy widgety pozwalające na podpięcie formularza rejestracji online na stronie internetowej Twojego gabinetu? Zobacz jak zacząć korzystać z tego widgetu i dlaczego warto wdrożyć takie rozwiązanie u siebie na stronie www.

 

Oszczędzaj czas pacjenta

 

Widget Medfile z rejestracją online to świetny sposób na przyciągnięcie pacjentów. Pacjent sam wybiera dogodny termin, specjalistę czy usługę. Cały proces rejestracji online nie przewyższa 60 sekund - co jest o wiele sprawniejsze od dzwonienia do rejestracji Twojej placówki i umówienia terminu konsultacji.

 

 

Wybieraj spośród kilku rodzajów widgetów!

 

W zależności od Twoich potrzeb, stworzyliśmy kilka rodzajów widgetów rejestracji online. Wybierz dogodne dla Ciebie rozwiązanie i skróć czas rejestracji Twoich pacjentów. W Medfile EDM chcemy, byś cyfryzował swój gabinet i mógł zadbać o dobry customer care swoich pacjentów.

 

Widget według lokalizacji

 

Jeżeli twój podmiot leczniczy posiada kilka placówek/jednostek, idealnym rozwiązaniem jest widget według lokalizacji. Dzięki temu rozwiązaniu pacjent może filtrować wyniki wyszukiwania m.in. po lokalizacji danego gabinetu.

 

 

Rejestracja 3w1

 

Ten typ rejestracji zawiera najwięcej funkcjonalności. Pacjent rejestrując może szukać dogodnej wizyty po kilku parametrach: po danym lekarzu, po specjalizacji, rodzaju wizyty (stacjonarna bądź online), rodzaju usługi (np. USG piersi podczas wizyty ginekologicznej) czy lokalizacji gabinetu.

 

 

Jak to działa?

 

Wybierając konkretny typ widgetu należy skopiować jego kod. Dokonuje się tego w kilku prostych krokach:
 

  1. W Medfile EDM z menu głównego wybieramy “Moje konto”
  2. Klikamy w przycisk “Rejestracja on-line”
  3. Wybieramy interesujący nas rodzaj widgetu, np. Rejestracja wg lokalizacji bądź Rejestracja 3w1
  4. Kopiujemy kod HTML z wybranej ramki
  5. Wklejamy kod HTML do rejestracji online w kod źródłowy swojej strony www

 

 

Dlaczego warto mieć rejestrację pacjentów online?

 

Pacjenci preferują możliwość rejestracji online - przejrzysty kalendarz z dostępnością wizyt, godzinami i lekarzami zwiększa komfort i zarazem przyspiesza podjęcie decyzji przez pacjenta i dokonanie rejestracji.

 

Wybierając rejestrację online za pomocą Medfile pacjent dostaje powiadomienie SMS z informacją o terminie wizyty oraz dostaje przypomnienie o wizycie. Dzięki wysyłce SMS przyspieszamy komunikację między placówką medyczną a pacjentem i budujemy relację między lekarzem a pacjentem.

 

 

Zadbaj o swój wizerunek razem z Medfile!

 

Rejestracja online to dbanie o wizerunek gabinetu lekarskiego. Zadowolony pacjent prędzej zapisze się na wizytę do danego specjalisty, jeżeli został dobrze obsłużony podczas konsultacji. Częścią customer care Twojego gabinetu lekarskiego bądź placówki medycznej jest obsługa pacjenta już na etapie rejestracji.

 

Możliwość sprawnego zapisania się na dogodny termin konsultacji, przejrzysty formularz rejestracji, SMSy z powiadomieniami o wizytach - to wszystko składa się na dbałość o najwyższą jakość usługi medycznej.

 

Pozostańmy w kontakcie

 

Masz więcej pytań? Porozmawiajmy! Nasi doradcy są dla Ciebie dostępni codziennie w godzinach 8:30 - 16:30. Napisz na adres: [email protected] lub zadzwoń +48 530 000 828, +48 728 498 407, +48 530 862 922.

 
© BioStat 2023 Mapa Strony
Tukan Weryfikacja zgodności systemu z profilami IHE i standardami HL7 z platformą TUKAN.
eCRF.biz TM Labsites
Promocja
*do 10.12.2023
- 30% na licencję
kod: Mikolaj
Umów się na prezentację
Zamknij
Przenieś dane
do Medfile
Import
  • darmowy import bazy danych
  • bezpłatny abonament pół roku
Przenieś swoje dane
*Promocja ważna do końca roku