API eRecepty i eSkierowania: cyfryzuj gabinet razem z nami - skorzystaj z integracji z Medfile

API Medfile

 

Posiadasz własne oprogramowanie gabinetowe, ale brakuje Ci dostępu do e-WUŚ, oprogramowania do wystawiania e-Recept, e-Skierowań, e-Zwolnień czy dostępu do bazy leków? A może chcesz rozwinąć usługi telemedyczne?

 

API Medfile pomoże Ci w osiągnięciu swoich celów zarówno biznesowych jak i związanych z cyfryzacją polskiej służby zdrowia. Rozwijaj swoje usługi medyczne, a my dostarczymy gotowe narzędzia.

 

Udostępniamy dla Ciebie specjalistyczne usługi e-Zdrowia poprzez nasze API Medfile. Spersonalizuj razem z nami swój EDM i dostosuj go do swoich potrzeb dzięki integracji z API Medfile. Od teraz będziesz mieć wszystkie usługi medyczne w jednym miejscu - recepty, skierowania, zaświadczenia oraz dokumentację medyczną.

 

API do konsultacji medycznych online

 

Szczególnie teraz, w dobie pandemii, polecamy integrację z naszym oprogramowaniem do telewizyt - haloDoctor.pl. Dzięki temu rozwiązaniu będziesz mieć dostęp do rejestracji online i telewizyt w postaci wysokiej jakości wideoczatu, czatu lub rozmowy telefonicznej. Pacjent będzie miał możliwość przesłania drogą elektroniczną aktualnej dokumentacji medycznej, a lekarz będzie mógł po wizycie wystawić e-Receptę lub e-Zwolnienie.

 

Dzięki integracji z API Medfile możesz mieć dostęp do bazy leków opartej o publiczne zasoby Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia (CSIOZ) oraz o pozycje uzupełnione przez nasz zespół analityczny. Korzystanie z tej usługi nie jest obowiązkowe - podczas wystawiania e-Recepty można używać dowolnej komercyjnej bazy leków zgodnej z polskim prawem i kompatybilnej z CSIOZ.

 

Jak przechowujemy twoje dane? Uruchamiamy dla Ciebie specjalny kontener w chmurze do przechowywania certyfikatów ZUS i RPWDL. Wszystkie dane w bazie są zaszyfrowane - do danego podmiotu przypisany jest indywidualny klucz. Dbamy o bezpieczeństwo danych, dlatego przetrzymujemy je w postaci zaszyfrowanych plików XML. Pamiętaj, że nie udostępniamy kodu źródłowego.

 

Nasz interfejs REST API możesz zintegrować z dowolnym językiem programowania. Udostępniamy również integrację w języku PHP w celu jej uproszczenia i przyspieszenia. Jesteś odpowiedzialny za prezentację interfejsu ale jeżeli zechcesz, możesz zlecić nam implementację lub doradztwo w tym zakresie.

 

Zapraszamy do współpracy!

 

Sprawdź szczegóły Medfile API i skontaktuj się z nami na [email protected] by ustalić warunki współpracy: zakres usług, długość umowy, koszty i ewentualne limity.

 
© BioStat 2023 Mapa Strony
Tukan Weryfikacja zgodności systemu z profilami IHE i standardami HL7 z platformą TUKAN.
eCRF.biz TM Labsites
Promocja
*do 10.12.2023
- 30% na licencję
kod: Mikolaj
Umów się na prezentację
Zamknij
Przenieś dane
do Medfile
Import
  • darmowy import bazy danych
  • bezpłatny abonament pół roku
Przenieś swoje dane
*Promocja ważna do końca roku