Wizyty online wciąż zyskują na popularności - nie wahaj się, wykorzystaj haloDoctor

 

Telemedycyna, jest już z nami od jakiegoś czasu. Niewątpliwie jej największy przełom dokonała pandemia, która w dużej mierze utrudniła wizyty w gabinetach stacjonarnych. Z początku zarówno pacjenci, jak i lekarze podchodzili sceptycznie do takiej formy kontaktu. Jak wygląda to dzisiaj? Teraz, wizyty online są na porządku dziennym i nikogo już nie dziwią. Platforma haloDoctor, jest do idealnym narzędziem. 

 

Z okazji 6 grudnia – Mikołaja, przygotowaliśmy rabat dla nowych klientów zainteresowanych kompleksowym programem do prowadzenia dokumentacji medycznej.

Skorzystaj z promocji, ważnej tylko przez 3 dni (06.12.2022-08.12.2022) wystarczy, że wpiszesz kod: "SANTA22"- po wpisaniu kodu cena oprogramowania zmniejszy się aż o -20%. Śpiesz się! Kod promocyjny po upływie 3 dni, przestanie być aktywny.

Kogo obejmie zniżka? Promocja przewidziana jest dla nowych oraz rocznych licencji.
 

Co możesz zyskać dzięki Medfile®?

 • Możliwość wystawiania e-Recept, e-Zwolnień oraz e-Skierowań,
 • Integracje z P1, eWUŚ, Optima,
 • Dostęp do kodów ICD-9, ICD-10,
 • Aplikację mobilną na Android oraz IOS.
   

To oraz wiele, wiele innych funkcji czeka na Ciebie w programie dedykowanym zarówno gabinetom indywidualnym, jak i dużym placówkom medycznym. Pamiętaj, zmiana oprogramowania medycznego nie jest skomplikowana. Pomożemy Ci od pierwszego dnia pracy. 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat importu danych do programu Medfile® – skontaktuj się z nami +48 530 862 922, +48 728 498 407, +48 530 862 922 lub napisz do nas: [email protected]

 

Czym tak naprawdę jest platforma haloDoctor?

Platforma haloDoctor.pl, powstała dzięki współpracy Medfile® z firmą BioStat. Jest to serwis internetowy, który umożliwia pacjentom oraz lekarzom kontakt w postaci zdalnej. Pacjent w bardzo intuicyjny sposób, odnajdzie placówkę medyczną lub specjalistę, który go interesuje i rezerwuje termin wizyty w dogodnym dla niego terminie.

W serwisie, dostępnych jest około 40 dziedzin medycyny i dziedzin pokrewnych. Występuje duża różnorodność, zarówno w lekarzach, jak i usługach które oni oferują. Cały system, jest bardzo innowacyjny i w swojej ofercie, umożliwia cały wachlarz przeróżnych funkcji oraz udogodnień.

Kontakt pomiędzy specjalistą a pacjentem, może przebiegać w przeróżny sposób. Można połączyć się za pomocą wideo rozmowy, rozmowy telefonicznej lub zwykłej konwersacji na czacie. Wszystko zależy od tego, jakie usługi oferuje lekarz bądź, jaka forma kontaktu odpowiada pacjentowi. haloDoctor.pl oferuje szereg możliwości, w zależności od preferencji pacjenta. Oprócz przeprowadzenia wizyty medycznej, lekarz będzie mógł wystawić e‑Receptę, e-Skierowanie lub e‑Zwolnienie. Bez problemu można prowadzić również Elektroniczną Dokumentację Medyczną, która usprawni różnym lekarzom wgląd do chorób, bądź przyjmowanych leków przez danego pacjenta.

 

Jakie benefity generuje korzystanie z platformy haloDoctor?

 • Sam zarządzaj swoim czasem

Na platformie, we własnym zakresie możesz ustawić w które dni tygodnia lub o jakich godzinach jesteś dostępny dla swoich pacjentów.

 

 • Oszczędność czasu oraz pieniędzy

Posiadając swój wirtualny gabinet odchodzą nam koszty, które wydalibyśmy na dojazd pracy oraz utrzymanie stacjonarnego gabinetu. Oszczędzamy również ogrom swojego czasu, który będziemy mogli przeznaczyć na przeprowadzenie większej ilości wizyt online bądź na samorozwój.

 

 • Sam dobieraj sposób komunikacji

Możesz indywidualnie decydować, w jakiej formie odbywają się e-Wizyty. Do dyspozycji specjalistów, mamy wideo, czat oraz telefon – możesz narzucić sposób komunikacji, bądź dać pacjentom możliwość wyboru.

 

 • Intuicyjność oraz prostota

Cały nasz system, platforma oraz integracja z Medfile® – stanowi nieskomplikowaną sprawę, każdy specjalista, bez problemu nauczy się obsługi haloDoctor w kilka chwil.

 

 • Kwestie finansowe oraz prawne

Sam generujesz swój zarobek – wszystko zależy od ilości wizyt, które wykonasz. Cała umowa jest prosta oraz klarowna, bez ukrytych kosztów, czy kruczków prawnych.

 

Dla kogo skierowana jest placówka haloDoctor?

 • Lekarzy prowadzących prywatną praktykę lekarską,
 • Prywatnych placówek medycznych,
 • Podmiotów medycznych na NFZ (partnerstwo).

 

Czy współpraca z haloDoctor.pl, jest opłacalna?

Po pandemiczne zainteresowanie wizytami online nie słabnie, wraz z całym naszym zespołem ciągle obserwujemy coraz to większe zainteresowanie nimi. Zarówno lekarze, ale również pacjenci, dostrzegają wszystkie plusy, które można dzięki nim uzyskać. Kiedy nagle zabraknie pacjentowi danego leku, woli on umówić się na wizytę online i otrzymać e-Receptę w kilka minut, niż dojeżdżać, czekać w kolejkach, żeby ją dostać. Zdalna praktyka lekarska na stałe zagościła w życiu każdego z nas, a temu, kto poznał wszystkie jej pozytywne strony, ciężko z powrotem przestawić się na tą tradycyjną, żmudną wersje.

 

 

Nie bój się przenieść swojego gabinetu bądź placówki medycznej do internetu. Nie musisz całkowicie rezygnować z prowadzenia swojego gabinetu. Na platformie haloDoctor.pl bez większych problemów, połączysz prowadzenia wizyt online, z tymi twarzą w twarz. Nie zamykaj się na nowe możliwości, gdyż wygenerowanie dodatkowego dochodu, przez telemedycynę, to genialne posunięcie, którego na pewno nie pożałujesz.

 
© BioStat 2023 Mapa Strony
Tukan Weryfikacja zgodności systemu z profilami IHE i standardami HL7 z platformą TUKAN.
eCRF.biz TM Labsites
Umów się na prezentację
Cyberbezpieczeństwo.
Medfile nie wysyła wiadomości mailowych oraz SMS z prośbą o podanie haseł logowania.

Prosimy o zachowanie ostrożności. W przypadku wątpliwości proszę o kontakt z Państwa opiekunem lub przesłanie informacji na: [email protected]