www.gabinet-fizjoterapeuty.pl - największa baza fizjoterapeutów. Elektroniczna Dokumentacja Medyczna.

Większa liczba realizowanych wizyt – to marzenie każdego specjalisty. Nieustannie poszukujemy rozwiązań, które w łatwy sposób pomogą nam w osiągnięciu tego celu i pomnożeniu zysków. Czasami jednak implementacja wielu narzędzi jest kosztowna i czasochłonna bez gwarancji zwrotu z inwestycji.


Pracujemy z branżą medyczną od 15 lat.  Wiemy, jakie są potrzeby i wyzwania tego środowiska. W oparciu o nasze doświadczenie i pracę z naszymi klientami w modelu co-creating jesteśmy świadomi codziennych wyzwań lekarzy i fizjoterapeutów. Dlatego też stworzyliśmy narzędzie, które pozwala na budowanie i zwiększenie zasięgu gabinetu wśród pacjentów, tym samym automatycznie zapewniając większe dzienne, miesięczne i roczne przychody.


Sprawdzony sposób na promocję gabinetu za 0 zł.
www.gabinet-fizjoterapeuty.pl to baza dedykowana specjalistom w zakresie fizjoterapii, rehabilitacji, masażu i dziedzin pokrewnych. Obecność w bazie - strona internetowa gabinetu/placówki, jest całkowicie bezpłatna. Można stworzyć ją w intuicyjny sposób korzystając z naszego szablonu, a udostępniony grafik do rejestracji online przez pacjentów sprawia, że to sami zainteresowani
go uzupełniają, dzięki czemu specjalista może skupić się na pracy.


Jedno narzędzie – wiele korzyści.
Wierzymy, że serwis www.gabinet-fizjoterapeuty.pl  jest doskonałym narzędziem pozwalającym na zwiększenie widoczności gabinetu wśród pacjentów i tym samym potencjalnych Klientów. Dzięki integracji z aplikacją do Elektronicznej Dokumentacji Medycznej Medfile możliwe jest również prowadzenie e-dokumentacji pacjentów, wysyłki SMS z przypomnieniami o wizytach i wiele innych. Zobacz, jakie mamy funkcje.

Wspólnie zbudujmy silną bazę fizjoterapii w Polsce. Zapraszamy do aktywnego korzystania z oferowanych funkcji i podzielenia się tą informacją z innymi specjalistami.

 
© BioStat 2023 Mapa Strony
Tukan Weryfikacja zgodności systemu z profilami IHE i standardami HL7 z platformą TUKAN.
eCRF.biz TM Labsites
Promocja
*do 10.12.2023
- 30% na licencję
kod: Mikolaj
Umów się na prezentację
Zamknij
Przenieś dane
do Medfile
Import
  • darmowy import bazy danych
  • bezpłatny abonament pół roku
Przenieś swoje dane
*Promocja ważna do końca roku