home
|
Baza wiedzy
|
Integracje
|
www.gabinet-fizjoterapeuty.pl - największa baza fizjoterapeutów. Elektroniczna Dokumentacja Medyczna.

www.gabinet-fizjoterapeuty.pl - największa baza fizjoterapeutów. Elektroniczna Dokumentacja Medyczna.

Większa liczba realizowanych wizyt – to marzenie każdego specjalisty. Nieustannie poszukujemy rozwiązań, które w łatwy sposób pomogą nam w osiągnięciu tego celu i pomnożeniu zysków. Czasami jednak implementacja wielu narzędzi jest kosztowna i czasochłonna bez gwarancji zwrotu z inwestycji.

arrow Sprawdzony sposób na promocję gabinetu za 0 zł
arrow Jedno narzędzie – wiele korzyści


Pracujemy z branżą medyczną od 15 lat.  Wiemy, jakie są potrzeby i wyzwania tego środowiska. W oparciu o nasze doświadczenie i pracę z naszymi klientami w modelu co-creating jesteśmy świadomi codziennych wyzwań lekarzy i fizjoterapeutów. Dlatego też stworzyliśmy narzędzie, które pozwala na budowanie i zwiększenie zasięgu gabinetu wśród pacjentów, tym samym automatycznie zapewniając większe dzienne, miesięczne i roczne przychody.


Sprawdzony sposób na promocję gabinetu za 0 zł


www.gabinet-fizjoterapeuty.pl to baza dedykowana specjalistom w zakresie fizjoterapii, rehabilitacji, masażu i dziedzin pokrewnych. Obecność w bazie - strona internetowa gabinetu/placówki, jest całkowicie bezpłatna. Można stworzyć ją w intuicyjny sposób, korzystając z naszego szablonu, a udostępniony grafik do rejestracji online przez pacjentów sprawia, że to sami zainteresowani go uzupełniają, dzięki czemu specjalista może skupić się na pracy.


Jedno narzędzie – wiele korzyści


Wierzymy, że serwis www.gabinet-fizjoterapeuty.pl  jest doskonałym narzędziem pozwalającym na zwiększenie widoczności gabinetu wśród pacjentów i tym samym potencjalnych Klientów. Dzięki integracji z aplikacją do Elektronicznej Dokumentacji Medycznej Medfile® możliwe jest również prowadzenie e-dokumentacji pacjentów, wysyłki SMS z przypomnieniami o wizytach i wiele innych. Zobacz, jakie mamy funkcje.

Wspólnie zbudujmy silną bazę fizjoterapii w Polsce. Zapraszamy do aktywnego korzystania z oferowanych funkcji i podzielenia się tą informacją z innymi specjalistami.

 

Zobacz także: Integracje

 

Zobacz podobne
Najczęściej czytane artykuły
Wszystkie artykuły arrow
Tukan
Weryfikacja zgodności systemu z profilami IHE i standardami HL7 z platformą TUKAN.
Promocja
*do 26.07.2024
-40% na licencję
kod: lato40
w przypadku płatności miesięcznej
Promocja
*do 26.07.2024
- 40% na licencję
kod: latodlaciebie
Umów się na prezentację