Już jest wyszukiwarka najbliższego wolnego terminu!


Co to oznacza w praktyce? Każdy pracownik recepcji, każdy użytkownik w Medfile® w prosty sposób może znaleźć najbliższy wolny termin i zaproponować go pacjentowi. Wyszukiwanie odbywa się na podstawie określenia pewnego zakresu danych dzięki temu wyniki wyszukiwania są dopasowane w każdym szczególe.


 

Wyszukiwarka jest jednym z kilku elementów ostatniej aktualizacji.

Raporty w Medfile® są elementem kluczowym szczególnie wśród placówek leczniczych zatrudniających kilkudziesięciu pracowników.
Kilka tygodni temu w Medfile® została dodana opcja dzielenia dokumentów na kilka form płatności jednak na tym pracę się nie zakończyły. Teraz powstało specjalne podsumowanie, które wszystkie te formy płatności przedstawiają.Moduł magazynu również został usprawniony o kolejne elementy. Już teraz wydawaj i sprzedawaj swoje produkty bezpośrednio z kalendarza, twórz WZ i PZ i kontroluj stan swojego magazynu.
Możesz również wystawić rachunek bądź inny dokument księgowy dodając produkt a stan magazynowy zaktualizuje się automatycznie.

 

 


Jesteś klientem Medfile®? Śledź na bieżąco aktualności dodane w swoim oprogramowaniu. Informujemy Cię o najważniejszych zmianach oraz o kolejnych aktualizacjach. Nie wiesz kiedy pojawi się nowy wpis? Uruchom centrum powiadomień, które działa nawet gdy Ty śpisz a My pracujemy. Tak, centrum powiadomień wyświetli Ci informację którą otrzymasz od razu po uruchomieniu Medfile®.

Pracujemy dalej. Jedną z funkcji będzie telefonia komórkowa! Zobacz więcej : https://www.medfile.pl/blog/nowosci-medfile-w-2022


W razie pytań skontaktuj się z nami już dziś: [email protected] lub +48 530 000 828+48 728 498 407, +48 530 862 922

 
© BioStat 2023 Mapa Strony
Tukan Weryfikacja zgodności systemu z profilami IHE i standardami HL7 z platformą TUKAN.
eCRF.biz TM Labsites
Promocja
*do 10.12.2023
- 30% na licencję
kod: Mikolaj
Umów się na prezentację
Zamknij
Przenieś dane
do Medfile
Import
  • darmowy import bazy danych
  • bezpłatny abonament pół roku
Przenieś swoje dane
*Promocja ważna do końca roku