Wywiad medyczny

 

W ostatnim czasie program do prowadzenia Elektronicznej Dokumentacji Medycznej Medfile® przeszedł kolejną aktualizację. Wraz z każdym usprawnieniem systemu do programu wprowadzane są kolejne udogodnienia. Wszystko z myślą o naszych specjalistach oraz użytkownikach, którzy korzystają z szerokiej gamy możliwości oferowanych przez Medfile®.

 


Po najnowszym usprawnieniu systemu dodaliśmy możliwość podglądu wywiadu z poziomu otwartej karty wizyty. Uzupełniasz wywiad medyczny w kartotece pacjenta? Dzięki naszej najnowszej funkcji zaoszczędziliśmy Ci część pracy. Już teraz za pomocą kilku kliknięć myszką będziesz mógł podejrzeć informacje wprost z karty wizyty.
 

 

Zastanawiasz się w jaki sposób tego dokonać?

Już śpieszymy z odpowiedzią. Z poziomu kartoteki pacjenta tworzymy kartę podstawowych informacji medycznych o pacjencie. Uzupełniamy wszystkie dane nowego formularza i klikamy zapisz.

Dokument jest teraz dla nas dostępny do edycji według własnych preferencji. Możemy poprzez dodanie obszaru tekstowego wpisać lub dodać odpowiednie kwestie, które później będziemy mogli uzupełniać bazując na informacjach o pacjencie. Karta oczywiście nie musi zawierać samych pól tekstowych. Dodatkowo możemy dodać np. pola wyboru, daty, suwak.

Medfile®, stawia na indywidualność swoich użytkowników, dlatego dobór etykiet jest dowolny i każdy może przypisać takie hasła, które uzna za adekwatne. Możemy również dodać kolejną stronę dokumentu. Wszystko z myślą o tym, żeby w jak najlepszy stopniu dopasować program do Państwa preferencji. Zależy nam na wygodzie pracy naszych specjalistów.

 

 

W wywiadzie medycznym uzupełniamy wszystkie dodane przez nas pola, według informacji o pacjencie. Podstawowe informacje medyczne są świetnym rozwiązaniem. U każdego pacjenta możemy zmieniać dodane przez nas wersje wywiadów medycznych. Dzięki najnowszej aktualizacji podgląd wywiadu medycznego jest dostępny bezpośrednio w karcie wizyty danego pacjenta.

 

 

Śledź na bieżąco nasze aktualizacje wprowadzane do programu Medfile®. Wszystkie nowości są dodawane, aby jeszcze bardziej usprawnić prace w Państwa gabinecie medycznym. Sam sprawdź i się przekonaj, jak prosto i intuicyjnie dodawać oraz uzupełniać „Podstawowe informacje medyczne”.

Masz pomysł, jaki aspekt w programie Medfile® mógłby być ulepszony? Chciałbyś, aby jakaś funkcja została wprowadzona do Medfile®? Czekamy z niecierpliwością na twoje pomysły i sugestie.

Skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta telefonicznie +48 530 000 828+48 728 498 407+48 530 862 922 lub za pomocą wiadomości email [email protected].

Porozmawiaj z nami i rzucić pomysłem o nowym udogodnieniu, które dzięki Tobie jeszcze bardziej umili innym korzystanie z programu stworzonego do prowadzenia Elektronicznej Dokumentacji Medycznej.

 
© BioStat 2023 Mapa Strony
Tukan Weryfikacja zgodności systemu z profilami IHE i standardami HL7 z platformą TUKAN.
eCRF.biz TM Labsites
Promocja
*do 10.12.2023
- 30% na licencję
kod: Mikolaj
Umów się na prezentację
Zamknij
Przenieś dane
do Medfile
Import
  • darmowy import bazy danych
  • bezpłatny abonament pół roku
Przenieś swoje dane
*Promocja ważna do końca roku