Latecki Bogdan

5.00 / 148 opinii
Internetowe Centrum Medyczne
Umów wizytę

O mnie

Jestem lekarzem specjalistą psychiatrą z ponad 30 - letnim doświadczeniem . Zajmuję się leczeniem osób dorosłych i młodzieży. Prowadze terapie w jezyku polskim i angielskim. Pracowalem w I Klinice Psychiatrycznej AM w Lodzi. Doswiadzenie zdobywalem tez konsultujac pacjentow psychogeriatrycznycy, na oddziale inte...rnistycznym, w Klinice Ostrych Zatruc, przychodziach wojskowych, adakemickich, w areszcie sledczym i jako biegly sadowy .

Przez ponad 20 lat przebywalem w RPA, pracujac poczatkowo w szpitalach klinicznych Uniwertytetu Medycznego w Durbanie, potem prowadzac prywatna praktyke .


Wobec pacjentów stosuję zasadę, że leczenie powinno być dwutorowe: farmakoterapia (a w szpitalach takze inne metody biologiczne) i psychoterapia. Proporcje mogą być różne ale tylko wyjątkowo jedno z nich będzie wystarczające.


Jeśli chodzi o farmakologię, staram się pomóc pacjentom zweryfikować niektóre mity, obawy lub niedokładne informacje dotyczące natury, szybkości działania, objawów ubocznych, wskazań i czasu trwania takiego leczenia. Zaczynam od stwierdzenia ze leczenie nie może być gorsze od choroby.

Psychoterapia jest mi bliska ze względu na zainteresowania literackie i filozoficzne. Przeszedłem szkolenia w psychoterapii Eriksonowskiej, analizie transakcyjnej, terapii stanów ego, racjonalno– emotywnej terapii behawioralnej , logoterapii i innych. Mam podejście eklektyczne. Zajmuję się również terapią par i zaburzeń seksualnych. Ostatnio zainteresowałem się zastosowaniem terapii behawioralnej do leczenia bezsenności.

Występowałem na kongresach psychoterapeutycznych, psychiatrycznych i filozofii psychiatrii
więcej

Języki

Angielski, Polski

Leczone schorzenia

więcej

Dodatkowe informacje

Pacjenci pierwszorazowi - prosze rezerwowac konsultacje, nie kolejna wizyte.

Adres

ul. Telefoniczna 23H/7, Łódź
Internetowe Centrum Medyczne
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę
więcej

Usługi

Konsultacja psychoterapeutyczna online
40 min · 180 zł
Konsultacja psychoterapeutyczna online
Konsultacja psychiatryczna online
40 min · 180 zł
Konsultacja psychiatryczna online

Opinie o specjaliście

5,0

Świetny Lekarz, konkretny, bardzo pomocny, od razu widać, że ma doświadczenie, momentami miałem wrażenie, że ciągnie mnie za język i wie co chce powiedzieć tak jakby czytał mi w myślach, to bardzo rzadka cecha, domyślam się że być psychiatrą nie łatwo ,że jest to bardzo obciążające dla lekarza , właśnie dlatego musi być to ktoś z powołania, ten Pan jest z powołania potrafi i chce pomóc, dla wszystkich tych, którzy boją się śmierci i końca egzystencji, mam przesłanie, widząc drzewa pozbawione liści one wyglądają jakby umarły , dla kogoś kto by noe wiedział o istnieniu wiosny wydało by się to straszne i zaczął by nad tymi drzewami płakać że one umarły, ale my wiemy, że wiosna istnieje i ,że te suche drzewa się odrodzą , dokładnie tak osobą z depresją postrzega świat. Polecam

5,0

super lekarz, nie raz mi pomógł zebrać myśli

5,0
Bez treści
więcej
Strona WWW placówki medycznej: Internetowe Centrum Medyczne   Łódź, Telefoniczna 23H / 7 Regulamin świadczenia usług

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik