Adres

ul. Cechowa 9, Gdynia
Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Corstym lek.Damian Sendrowski w miejscu wezwania
ul. Cechowa 9, Gdynia
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę

Usługi

e-recepta PRZEDŁUŻENIE
10 min · 80 zł
recepta wystawiana jest na podstawie wgrania do MEDFILE lub przesłania skanu pliku PDF poprzedniej recepty z zaznaczeniem przewlekłego przyjmowania lub przesłania zrzutu z monitora Indywidualnego Konta Pacjenta lub dokumentu medycznego- np. wypisu ze szpitala z danym lekiem.NIE WYPISUJĘ ZDALNIE LEKÓW NASENNYCH, PSYCHOTROPOWYCH (w tym tramadolu).
Telekonsultacja bez e-recepty i bez e-zwolnienia
30 min · 150 zł
konsultacja on-line z zakresu kardiologii, elektrofizjologii, chorób wewnętrznych. Zgodnie z art. 42 ust.1 ustawy o zawodzie lekarza i lekarza dentysty jest to pełnoprawna wizyta lekarska.
Telekonsultacja z e-receptą i e-zwolnieniem
30 min · 220 zł
Zgodnie z art. 42 ust.1 ustawy o zawodzie lekarza i lekarza dentysty jest to pełnoprawna wizyta lekarska z możliwością orzekania o stanie zdrowia, wystawiania e-recept i e-zwolnień. Podczas wizyty wystawione będą e-recepty i e-zwolnienie. Wskazane przekazanie podczas wizyty skanów/plików posiadanej dokumentacji medycznej- wgranie podczas wizyty. Do zwolnienia wymagany tylko prawidłowy PESEL.
Telekonsultacja z e-recepta lub e-zwolnieniem
30 min · 190 zł
Zgodnie z art. 42 ust.1 ustawy o zawodzie lekarza i lekarza dentysty jest to pełnoprawna wizyta lekarska z możliwością orzekania o stanie zdrowia, wystawiania e-recept i e-zwolnień. Podczas wizyty wystawienie e-recepty lub e-zwolnienia. Wskazane przekazanie podczas wizyty skanów/plików posiadanej dokumentacji medycznej- wgranie podczas wizyty.

Opinie o specjaliście

5,0

Polecam lekarza! !!

5,0

:))

Ten specjalista nie ma włączonej rejestracji on-line.

Poproś specjalistę o kalendarz
Strona WWW placówki medycznej: Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Corstym lek.Damian Sendrowski w miejscu wezwania   Gdynia, Cechowa 9 Regulamin świadczenia usług

Zdalne porady lekarskie
Lekarz online 24h
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie

Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik