Adres

ul. Cechowa 9, Gdynia
Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Corstym lek.Damian Sendrowski w miejscu wezwania
ul. Cechowa 9, Gdynia
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę

Usługi

e-recepta PRZEDŁUŻENIE
10 min · 60 zł
recepta wystawiana jest na podstawie wgrania pliku PDF poprzedniej recepty lub przesłania zrzutu z monitora Indywidualnego Konta Pacjenta lub dokumentu medycznego- np. wypisu ze szpitala z danym lekiem. NIE wymaga dodatkowej opłaty za telekonsultację w przypadku wgrania do systemu wymaganej dokumentacji.
Telekonsultacja bez e-recepty i bez e-zwolnienia
30 min · 150 zł
konsultacja on-line z zakresu kardiologii, elektrofizjologii, chorób wewnętrznych. Zgodnie z art. 42 ust.1 ustawy o zawodzie lekarza i lekarza dentysty jest to pełnoprawna wizyta lekarska.
Telekonsultacja z e-receptą i e-zwolnieniem
30 min · 220 zł
Zgodnie z art. 42 ust.1 ustawy o zawodzie lekarza i lekarza dentysty jest to pełnoprawna wizyta lekarska z możliwością orzekania o stanie zdrowia, wystawiania e-recept i e-zwolnień. Podczas wizyty wystawione będą e-recepty i e-zwolnienie. Wskazane przekazanie podczas wizyty skanów/plików posiadanej dokumentacji medycznej- wgranie podczas wizyty. Do zwolnienia wymagany tylko prawidłowy PESEL.
Telekonsultacja z e-recepta lub e-zwolnieniem
30 min · 190 zł
Zgodnie z art. 42 ust.1 ustawy o zawodzie lekarza i lekarza dentysty jest to pełnoprawna wizyta lekarska z możliwością orzekania o stanie zdrowia, wystawiania e-recept i e-zwolnień. Podczas wizyty wystawienie e-recepty lub e-zwolnienia. Wskazane przekazanie podczas wizyty skanów/plików posiadanej dokumentacji medycznej- wgranie podczas wizyty.
Dodaj opinię

Opinie o specjaliście

5,0

:))

Zdalne porady lekarskie
Lekarz online 24h
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik

haloDoctor