O mnie

Jestem Specjalistą Psychoterapii Uzależnień (certyfikat PARPA nr 2179). Obecnie pracuję indywidualnie ONLINE oraz w gabinecie (INNER GARDEN w Warszawie i prywatnej poradni w Piasecznie), a także w prywatnym ośrodku stacjonarnym (MEDI - LIFE w Konstancinie Jeziorna) oraz na Oddziale Dziennym NFZ (poradnia MEDI-LEFE w Pi...asecznie).

Ukończyłam pierwsze w Polsce, pilotażowe szkolenie dla psychoterapeutów uzależnień z Programów Ograniczania Picia (strategie nauki kontrolowania picia) zorganizowane przez Państwową Agencję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Wcześniej ukończyłam Szkołę Specjalistów Psychoterapii i Instruktorów Terapii Uzależnień CARE Brok oraz filozofię na UKSW w Warszawie. Za mną jest też kurs pierwszego stopnia Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR).

W gabinecie najczęściej odwołuję się do nurtów terapeutycznych: poznawczo-behawioralnego i humanistycznego. Stosuję też narzędzia używane w podejściu skoncentrowanym na rozwiązaniach. Nie wierzę w jednakowe podejście do wszystkich zgłaszających się po pomoc. Każdy jest inny. Najważniejsze jest by cel terapii był celem pacjenta a nie tylko moim. Wierzę, że to on jest najlepszym ekspertem od siebie i przede wszystkim jego zasoby posłużą zmianie. W pracy dążę do tego by relacja terapeutyczna była przyjazna i oparta na zaufaniu.
więcej

Wykształcenie

Ukończyłam Szkołę Specjalistów Psychoterapii i Instruktorów Terapii Uzależnień CARE Brok oraz filozofię na UKSW w Warszawie.

Języki

Polski

Leczone schorzenia

  • uzależnienia

Adres

ul. Strusia 3A/12, Piaseczno
Terapia Zmian Edyta Szafran
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę
więcej

Usługi

Psychoterapia uzależnień online
55 min · 130 zł
alkohol, narkotyki, hazard, gry sieciowe
Psychoterapia współuzależnienia online
55 min · 130 zł

Opinie pacjentów

Specjalista nie posiada żadnych opinii

Strona WWW placówki medycznej: Terapia Zmian Edyta Szafran   Piaseczno, Strusia 3A / 12 Regulamin świadczenia usług

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik