Adres

Usługi

Akupunktura według dr Tana · 50 min · 90 zł
Akupunktura to starożytna metoda terapii która zyskuje coraz większe uznanie w medycynie zachodniej. Skuteczność zabiegów jest w szczególności doceniana podczas leczenia ostrego i przewlekłego bólu. Podczas zabiegu wykorzystuje się sterylne, jednorazowe i cienkie igiełki które są aplikowane w odpowiednie punkty ciała. Punkty te to najczęściej zagęszczenia zakończeń nerwowych. ​ Odpowiednia stymulacja zakończeń ma wpływ zarówno na centralny jaki i obwodowy układ nerwowy. Powoduje wydzielanie wewnętrznych substancji organizmu takich jak endorfiny oraz enkefaliny, które mają silne działanie przeciwbólowe. Jeżeli borykasz się z uporczywym bólem, który pomimo dotychczasowych metod terapii i stosowanych leków nieustannie powraca, mamy dla Ciebie sprawdzoną i bardzo skuteczną metodę uwalniania od bólu.

Chiropraktyka · 30 min · 90 zł
Chiropraktyka to rodzaj terapii manualnej, która usprawnia narząd ruchu i oparta jest na dogłębnej i szczegółowej analizie jego mechaniki oraz zaburzeń w nim powstających. Chiropraktyka analizuje dokładnie proces powstawania choroby i dąży do eliminacji dolegliwości. Łączy w sobie terapię tkanki kostnej oraz miękkiej, która buduje mięśnie, więzadła, ścięgna oraz powięzie. Dzięki wyspecjalizowanym, delikatnym i bezbolesnym technikom manualnym terapeuta ręcznie usuwa zablokowania w narządzie ruchu, które są przyczyną bólu i ograniczenia ruchomości. Terapia edukuje również jak żyć, aby zapobiec ponownemu powstawaniu zaburzeń, więc obejmuje ćwiczenia lecznicze, zmiany w diecie oraz w stylu życia, aby pacjent jak najszybciej powrócił do zdrowia i je utrzymał. Współpraca pacjenta jest niezbędna i on również musi być świadomy przyczyn swoich dolegliwości. Zadaniem zabiegów chiropraktycznych jest znalezienie związku pomiędzy strukturami aparatu ruchu (miednicą, kręgosłupem i czaszką) a czynnością układu hormonalnego i nerwowego człowieka.

Kinezjotaping · 20 min · 25 zł
Kinesiotaping (plastrowanie dynamiczne, kinezjotaping) to metoda terapeutyczna, która polega na oklejaniu wybranych części ciała specjalnymi elastycznymi plastrami. ​ Naklejona taśma delikatnie unosi skórę i zwiększa w ten sposób przestrzeń, jaka tworzy się między nią a mięśniami - właśnie ten efekt jest kluczowy dla działania kinesiotapingu. Odpowiednie naklejenie plastra, poprzez redukcję napięcia na receptory skórne, ma również wpływ na odczuwanie bólu, który jest jednym ze wskazań do kinesiotapingu. ​ Plastry mają zastosowanie w: - usuwaniu bólu; - rozluźnianiu nadwyrężonych i zbyt napiętych mięśniach; - zapobieganiu kontuzjom; - przeciwdziałaniu skurczom.

Masaż bańką chińską - antycellulitowy · 55 min · 80 zł
Masaż antycellulitowy uznawany jest za jedną z najlepszych metod walki z uporczywym cellulitem. Skutecznie zmniejsza widoczność tzw. pomarańczowej skórki i poprawia wygląd łydek, ud czy pośladków. Regularnie i systematycznie wykonywane masaże antycellulitowe, świetnie poprawiają ukrwienie skóry, sprawiają, że staje się jędrna i elastyczna. ​ Zabieg jest wykonany nowatorską metodą składającą się z 4 etapów masażu: ​ - dogłębne rozgrzanie tkanek; - masaż bańką; - masaż sportowy/izometryczny; - faza wyciszająca, wcierka preparatu ​ Dzięki takiemu zabiegowi skuteczność oraz szybkość pozbycia się niechcianej pomarańczowej skórki jest o wiele wyższa.

Masaż gorącymi kamieniami · 55 min · 130 zł
Masaż gorącymi kamieniami przywraca sprawność uszkodzonym narządom, a jednocześnie sprzyja wypoczynkowi i regeneracji. Tym samym zwiększa zdolność wysiłkową organizmu. Jego działanie sprowadza się do łagodzenia wszelkiego rodzaju bólów mięśniowych i bólów związanych z napięciem nerwowym. Świetnie wspiera układ krążenia, poprawiając jego funkcjonowanie. ​ Masaż kamieniami to szerokie spektrum działania. Wykazuje dobroczynny wpływ na skórę, tkankę mięśniową, układ krążenia i limfatyczny, układ nerwowy. Poddając się masażowi kamieniami, można liczyć na: poprawę odżywienia skórnego, zwiększenie elastyczności i jędrności skóry, poprawę zdolności mięśni do wysiłku, przyspieszenie regeneracji mięśni po aktywności fizycznej, poprawę funkcjonowania układu krążenia, zmniejszenie obrzęków, złagodzenie skutków i objawów stresu, pełen relaks i odprężenie. Sam zabieg, w połączeniu z olejkami eterycznymi oraz przyjemną muzyką wpływa na zmniejszenie napięcia nerwowego.

Masaż Leczniczy · 30 min · 60 zł
Masaż leczniczy stanowi metodę oddziaływania na napięcie oraz elastyczność skóry, tkanki podskórnej, a także mięśni poprzez bodźce rozciągające i uciskowe. ​ Metoda ta stosowana jest w celu: ​ regulacji stopnia napięcia mięśni, zmniejszenia uczucia bólu, zwiększenia przepływu krwi oraz limfy, zmniejszenia widoczności blizn, wpływanie na pracę narządów wewnętrznych, oddziaływanie na wegetatywny układ nerwowy, relaksu i odprężenia. ​ Masaż ten jest formą fizycznego oddziaływania na organizm ludzki za pomocą bodźców mechanicznych, głównie pod postacią ucisku na tkanki, którego celem jest wywołanie odczynu miejscowego i ogólnego.

Masaż Limfatyczny · 30 min · 60 zł
Drenaż limfatyczny to masaż uciskowy, usprawniający krążenie limfy i płynów tkankowych w organizmie. Zalecany w leczeniu obrzęków limfatycznych i zastoju limfy. Poprawia metabolizm, pobudza układ limfatyczny, przyspiesza proces oczyszczania organizmu. ​ Drenaż limfatyczny (masaż limfatyczny) to zabieg mający na celu usprawnienie przepływu limfy w organizmie, a polegający na mechanicznym przepchnięciu zalegającej chłonki w kierunku węzłów chłonnych. ​ Drenaż przeprowadza się w przypadku pojawienia się obrzęków i zastoin limfatycznych – umożliwia napływ bogatej w tlen krwi tętniczej, co poprawia funkcjonowanie układu odpornościowego i usuwanie toksyn z organizmu.

Masaz olejami · 30 min · 60 zł
Masaż ten jest szczególnie polecany osobom żyjącym w ciągłym stresie. wykonywany spokojnymi i rytmicznymi ruchami niweluje stres, a zarazem wspaniale oddziałuje na układ nerwowy – likwiduje napięcie mięśni, przywraca prawidłowy rytm serca, właściwe krążenie i ciśnienie krwi, a nawet pomaga w walce z bezsennością oraz z ogólnym wycieńczeniem organizmu. Jest to świetny sposób na zrelaksowanie się i rozluźnienie oraz przygotowanie do wszystkich zadań, jakie stawia przed nami życie. Jest to zabieg całkowicie bezpieczny dlatego też z masażu może skorzystać każdy, bez względu na wiek czy płeć. Do tego rodzaju masażu wykorzystywane są olejki aromatyczne oraz odprężająca muzyka. Kontakt olejków z zakończeniami nerwowymi w skórze powoduje natychmiastową reakcję systemu nerwowego i najbardziej pożądany efekt relaksu i odprężenia. Masaż oczyszcza organizm, przywraca naturalną harmonię ciała, zapewnia głęboki relaks, likwiduje stres oraz negatywne emocje.

Masaż relaksacyjny · 55 min · 90 zł
Masaż relaksacyjny to idealne rozwiązanie dla osób, którym na co dzień brakuje oddechu i możliwości odpoczynku. Sam zabieg wykonywany jest w delikatny, powolny sposób, sprzyjający rozluźnieniu. Nieraz zdarza się, że uczestnicy zabiegu odprężają się tak głęboko, że zapadają w krótką drzemkę. Po zabiegu czują się doskonale: zrelaksowani, głęboko wypoczęci. ​ Jakie korzyści daje masaż relaksacyjny: Odpręża i relaksuje. Pozwala usunąć napięcie z ciała. Pozwala zlikwidować skutki stresu. Zalecany w przypadku nerwicy lub depresji. ​ Oprócz ciała warto pomyśleć także o psychice – żyjemy w czasach, które dalekie są od leniwego życia. Dziś żyjemy w oszołamiającym tempie i to wszystko kumuluje się w nas. Wybór masażu relaksacyjnego jest idealny zwłaszcza wtedy, gdy mamy stresujący okres w życiu. Wrażenie rozluźnienia po zabiegu utrzymuje się jeszcze przez kilka tygodni.

Masaż Sportowy · 30 min · 60 zł
Masaż sportowy skierowany jest do osób, które regularnie uprawiają sport. W swoich technikach podobny do masażu klasycznego, ale wykonywany jest dużo bardziej energicznie i z większą intensywnością. Pomaga zapobiegać kontuzjom, likwiduje skutki przetrenowania, rozgrzewa i relaksuje mięśnie oraz zapobiega zakwasom po ćwiczeniach. Masaż sportowy jest formą leczenia zdolną do korygowania wielu problemów - jest najbardziej skuteczną terapią uwalniającą od napięć mięśniowych i przywracającą równowagę układu mięśniowo-szkieletowego.

Dodaj opinię

Opinie pacjentów

Specjalista nie posiada żadnych opinii

BioStat 2018 Mapa strony