O mnie

Dzień dobry nazywam się Elwira Walkowicz. Od kiedy sięgam pamięcią chciałam zostać fizjoterapeutka aby pomagać ludziom. Skąd zrodziło się to przekonanie? Nie wiem od początku to czułam i robiłam wszystko w tym kierunku aby osiągnąć wymarzony cel. Studiowałam na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Tak z każdym dniem kiedy ...zdobywałam wiedzę i poznawałam tajniki fizjoterapii wiedziałam że wybrałam dobrą drogę. Nie wyobrażałabym sobie pracować za biurkiem i wklepywać cyferki, nie wytrzymałabym tam nawet tygodnia. W zawodzie, który wykonuje cudowna jest ta wolność ruchu, różnorodność pracy, brak monotonii, kontakt z ludźmi.
Swoją pierwszą pracę zaczęłam około 15 lat temu, pracowałam jako fizjoterapeuta domowy w Warszawie. Ganiałam od domu do domu ale wiedziałam że to jest właśnie to co chcę robić w życiu. Swojej nauki nie skończyłam po zakończeniu studiów. Niezmiennie do dziś cały czas się doszkalam. Jeżdżę na kursy w całej Polsce między innymi kursy z zakresu uroginekologii, rehabilitacji stomatologicznej, pinoterapii, terapii narzędziowej, wisceralnej i wiele innych.
Kilka lat temu zamarzyłam o własnym gabinecie i tak w 2010 roku powstał Gromed. Ta praca daje mi dużo satysfakcji, chcę uwalniać od bólu wszelkimi możliwymi sposobami. W życiu kieruje się zasadą dobro pacjenta na pierwszym miejscu. Sukcesem jest dla mnie każdy pacjent któremu pomogłam.
więcej

Języki

Angielski, Polski

Adres

ul. al. Niepodległości 52, Grójec
GROMED
powiększ mapę
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę

Usługi

Kinestology typing
50 zł
BOA
40 min · 50 zł
Fizjoterapia / Terapia manualna
60 min · 180 zł
INDIBA Active
60 min · 210 zł
Pakiet Fizjoestetyka
60 min · 2000 zł
Pakiet INDIBA Active
60 min · 900 zł
Pakiet INDIBA Active Fizjoestetyka Brzucha
60 min · 2000 zł
Pakiet INDIBA Active Fizjoestetyka Pośladki
60 min · 2000 zł
Pakiet INDIBA Active Fizjoestetyka Ramiona
60 min · 2000 zł
Pakiet INDIBA Active Fizjoestetyka Twarzy
60 min · 2000 zł
więcej

Opinie pacjentów

5,0
Bez treści
5,0

Bardzo polecam Panią Elwirę. Podchodzi holistycznie do choroby pacjenta, a przy tym cała wizyta przebiega w bardzo miłej atmosferze.

5,0

Wizyta na wysokim poziomie. Pani Elwira zna się na tym co robi. Do pacjenta podchodzi indywidualnie z dużą empatia i zrozumieniem. Wszytko na spokojnie wytłumaczyć i objaśni jak postępować i co robić aby wrócić do formy. Wizyta urologinekologiczna przed która miałam trochę obaw przebiegła bezboleśnie z wyczuciem . Życzę wszystkim takich specjalistów, mogę polecić z czystym sumieniem. Jeśli fizjoterapeuta urologinekologiczny to tylko pani Elwira

3,0

Profesjonalnie. Super.

więcej
Strona WWW placówki medycznej: CENTRUM MEDYCZNE GROMED   Lesznowola, Sosnowa 2 Regulamin świadczenia usług

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik

HaloDoctor nie jest placówką medyczną i nie świadczy usług medycznych.
Nasza platforma telemedyczna służy do łączenia lekarzy z pacjentami i umożliwiania im świadczenia usług medycznych.