O mnie

Jestem lekarzem kardiologiem oraz lekarzem internistą. Od ponad 3 lat udzielam konsultacji pacjentom w sposób zdalny, wykorzystując w mojej pracy nowoczesne technologie telemedyczne, w tym diagnozuję i monitoruję moich pacjentów za pośrednictwem certyfikowanych urządzeń do domowego wykonywania badań EKG i diagnostyki Holtera.

Pracuję w Telemedycyna Polska SA – podmiocie leczniczym (dawniej NZOZ), w którym wraz z zespołem lekarzy od 15 lat świadczymy całodobowe usługi z zakresu telemedycyny i teleopieki. Pod opieką naszego zespołu jest blisko 3 500 pacjentów. Za wysoki poziom wdrożenia usług telemedycznych otrzymaliśmy wyróżnienie w plebiscycie Liderów eZdrowia 2019 przyznane przez Ministerstwo Zdrowia oraz Dziennik Gazetę Prawną.

Więcej informacji o naszej działalności znajdziesz na naszej stronie: www.telemedycyna.medfile.pl

Dodaj opinię

Opinie pacjentów

5
Bez treści
dnia 2020.05.10 o godzinie 10:02
5

Bardzo rzeczowa i fachowa pomoc, bez problemu otrzymałem e-receptę i poradę jak radzić sobie dalej z chorobą. Polecam zdecydowanie.

dnia 2020.05.05 o godzinie 15:39
5

Wspaniała Pani doktor! Nie tylko specjalistka w swojej dziedzinie, ale traktująca organizm holistycznie, szczegółowo zapoznała się z innymi badaniami, postawiła trafną diagnozę i zaordynowała leczenie, które od razu dało oczekiwany wynik. Poza tym bardzo cierpliwa, empatyczna i wyrozumiała. Jest dla mnie wielkim autorytetem i wzorem dobrego lekarza. Bardzo dziękuję i polecam innym pacjentom.

dnia 2020.04.29 o godzinie 08:17

Zdalne porady lekarskie
Lekarz online 24h
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik

haloDoctor