O mnie

Prowadzi terapię młodzieży (od 15 r.ż.) oraz osób dorosłych. Ukończyła psychologię na SWPS Uniwersytecie Humanistycznospołecznym w Warszawie oraz Studia podyplomowe z psychotraumatologii na Uniwersytecie SWPS. Posiada certyfikat Terapeuty EMDR Polskiego Towarzystwa Terapii EMDR oraz odbyła szereg specjalistycznych szk...oleń.

Doświadczenie zdobywała m.in. poprzez udział w projektach Stowarzyszenia Akademia Wilanowska, realizując politykę senioralną prowadziła wsparcie psychologiczne osób starszych w projekcie “seniorzyjuniorzy.pl”. W ramach programu „Profilaktyka a Ty” organizowała warsztaty dla młodzieży z radzenia sobie ze stresem. Obecnie w Narodowym Instytucie Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji realizuje autorski projekt mający na celu opracowanie nowej metody terapii z wykorzystaniem techniki VR. Jest członkiem grupy wsparcia kryzysowego Lotniska Chopina w Warszawie.
Prowadzi diagnozę oraz terapię osób doświadczonych przez incydentalną lub długotrwałą traumę przeżytą w czasie obecnym lub w przeszłości, np. długotrwała przemoc w rodzinie, zaniedbanie lub porzucenie w dzieciństwie, śmierć bliskiej osoby, wypadek, gwałt, wykorzystanie seksualne.
Prowadzi terapię w nurcie poznawczo-behawioralnym z wykorzystaniem terapii EMDR dla osób zmagających się z problemami dotyczącymi m.in. stanów depresyjnych, lękowych, fobii, zaburzeń odżywiania.
EMDR jest skutecznym podejściem terapeutycznym do leczenia zaburzeń posttraumatycznych (PTSD) dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Zostało wielokrotnie weryfikowanym przez badania kliniczne oraz zarekomendowane m.in. przez Światową Organizację Zdrowia, Ministerstwo Obrony USA czy Amerykańskie Towarzystwo Psychiatryczne.
więcej

Leczone schorzenia

więcej

Adres

Najbliższy wolny termin
Umów wizytę
więcej

Usługi

konsultacja terapeutyczna
50 min · 200 zł
konsultacja terapeutyczna online
50 min · 200 zł

Opinie pacjentów

Specjalista nie posiada żadnych opinii

Ten specjalista nie ma włączonej rejestracji on-line.

Zapytaj o wolny termin
Strona WWW placówki medycznej: Volta Medica sp. z o.o. sp. k.   Warszawa, Belgijska 11 / 8 Regulamin świadczenia usług

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik