O mnie

Prowadzi terapię młodzieży (od 15 r.ż.) oraz osób dorosłych. Ukończyła psychologię na SWPS Uniwersytecie Humanistycznospołecznym w Warszawie oraz Studia podyplomowe z psychotraumatologii na Uniwersytecie SWPS. Posiada certyfikat Terapeuty EMDR Polskiego Towarzystwa Terapii EMDR oraz odbyła szereg specjalistycznych szk...oleń.

Doświadczenie zdobywała m.in. poprzez udział w projektach Stowarzyszenia Akademia Wilanowska, realizując politykę senioralną prowadziła wsparcie psychologiczne osób starszych w projekcie “seniorzyjuniorzy.pl”. W ramach programu „Profilaktyka a Ty” organizowała warsztaty dla młodzieży z radzenia sobie ze stresem. Obecnie w Narodowym Instytucie Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji realizuje autorski projekt mający na celu opracowanie nowej metody terapii z wykorzystaniem techniki VR. Jest członkiem grupy wsparcia kryzysowego Lotniska Chopina w Warszawie.
Prowadzi diagnozę oraz terapię osób doświadczonych przez incydentalną lub długotrwałą traumę przeżytą w czasie obecnym lub w przeszłości, np. długotrwała przemoc w rodzinie, zaniedbanie lub porzucenie w dzieciństwie, śmierć bliskiej osoby, wypadek, gwałt, wykorzystanie seksualne.
Prowadzi terapię w nurcie poznawczo-behawioralnym z wykorzystaniem terapii EMDR dla osób zmagających się z problemami dotyczącymi m.in. stanów depresyjnych, lękowych, fobii, zaburzeń odżywiania.
EMDR jest skutecznym podejściem terapeutycznym do leczenia zaburzeń posttraumatycznych (PTSD) dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Zostało wielokrotnie weryfikowanym przez badania kliniczne oraz zarekomendowane m.in. przez Światową Organizację Zdrowia, Ministerstwo Obrony USA czy Amerykańskie Towarzystwo Psychiatryczne.
więcej

Adres

ul. Belgijska 11/8/8, Warszawa
Volta Medica sp. z o.o. sp. k.
ul. Belgijska 11/8/8, Warszawa
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę

Usługi

konsultacja psychologiczna online
60 min · 160 zł
konsultacja psychologiczna pierwsza online
60 min · 200 zł
konsultacja terapeutyczna online
50 min · 180 zł
Dodaj opinię

Opinie o specjaliście

Specjalista nie posiada żadnych opinii

Zdalne porady lekarskie
Lekarz online 24h
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik

haloDoctor