O mnie

Pracą z dziećmi i dorosłymi zajmuję się od kilkunastu lat. Początkowo byłam zafascynowana edukacją dziecka w wieku przedszkolnym. Jak ważnym jest dobrze przygotowane otoczenie i podejście do dziecka, aby mogło rozwijać się harmonijnie w zgodzie z jego potrzebami i możliwościami rozwojowymi. Od 16 lat jestem nauczyciele...m, trenerem ped. M.Montessori.

Po wieloletnich obserwacjach dzieci i rodziców a także po wielogodzinnych rozmowach z nimi, byłam zainteresowana inną formą wspierania rozwoju szeroko pojętego.
Obecnie jestem terapeutą czaszkowo-krzyżowym, jestem w trakcie kursu Polarity a także ukończyłam MNRI Terapię Neurotaktylną. W lutym tego roku rozpoczęłam 5-letnią szkołę Bodynamic Interantional Psychoterapię somatyczną i analizę.
więcej

Wykształcenie

Pedagog i trener M.Montessori - Edukacja Przedszkolna i Wczesnoszkolna (klasy 1-3) - Polski Instytut Montessori. Terapia czaszkowo-krzyżowa w nurcie biodynamicznym - Bydgoszcz. Polarity -Sopot.Bodynamic International Psychoterapia somatyczna analiza-Wrocław. MNRI Terapia Neurotaktylna - Gdańsk.

Adres

Najbliższy wolny termin
Umów wizytę

Usługi

Opinia pisemna
60 min · 100 zł
Terapia czaszkowo - krzyżowa
45 min · 200 zł

Opinie pacjentów

Specjalista nie posiada żadnych opinii

Strona WWW placówki medycznej: Wielkopolskie Laboratorium Kompetencji   POZNAŃ, Dojazd 30 Regulamin świadczenia usług

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik

HaloDoctor nie jest placówką medyczną i nie świadczy usług medycznych.
Nasza platforma telemedyczna służy do łączenia lekarzy z pacjentami i umożliwiania im świadczenia usług medycznych.