O mnie

Jestem psycholożką, seksuolożką, psychoterapeutką w trakcie certyfikacji. Pracuję indywidualnie, z klientami dorosłymi, w tym także z osobami ze społeczności LGBTQ+. Najważniejsze dla mnie. zadania w procesie psychoterapii, to wspieranie klienta w realizacji wyznaczonych przez niego celów, a także ułatwienie mu poznani...a, zrozumienia i zaakceptowania najważniejszej osoby, jaką spotka w swoim życiu – siebie samego. Unikam patrzenia na klienta przez pryzmat jego problemów, staram się postrzegać człowieka jako pełnego zasobów i możliwości.

Mam doświadczenie w prowadzeniu terapii klientów z zaburzeniami lękowymi, depresyjnymi, nadmiernie odczuwaną złością, niskim poczuciem własnej wartości, kryzysami życiowymi i rozwojowymi, trudnościami w relacjach interpersonalnych, a także różnymi problemami seksuologicznymi, takimi jak zaburzenia erekcji, przedwczesny wytrysk, zanik lub obniżenie libido, pochwica.

Studia psychologiczne odbyłam na Uniwersytecie Łódzkim, a studia podyplomowe z seksuologii klinicznej na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Ukończyłam również poziom A kursu BSFT, zdobywając tytuł Praktyka Terapii Krótkoterminowej Skoncentrowanej na Rozwiązaniu. Aktualnie uczestniczę w 5-letnim studium psychoterapii integratywnej organizowanym przez Fundację Vis Salutis w Łodzi i w takim właśnie nurcie prowadzę procesy terapeutyczne. Jestem członkinią Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, a swoją pracę poddaję regularnej superwizji.
Doświadczenie zawodowe zdobywałam w Poradni Seksuologicznej i Patologii Współżycia na ul.Dolnej w Warszawie, w Poradni Seksuologicznej i Psychoterapii Intimed na ul. Wspólnej w Warszawie, w internetowej poradni e-poradnia oraz w Klinice Gutkowska w Łodzi.

więcej

Adres

Najbliższy wolny termin
Umów wizytę
więcej

Usługi

1. konsultacja psychologiczna
50 min · 160 zł
1. Konsultacja psychologiczna online
50 min · 160 zł
11. konsultacja psychoterapeutyczna online
50 min · 160 zł
13. interwencja kryzysowa online
50 min · 160 zł
14. interwencja kryzysowa
50 min · 160 zł
15. psychoedukacja
50 min · 160 zł
18. psychoedukacja online
50 min · 160 zł
5. konsultacja seksuologiczna
50 min · 160 zł
5. konsultacja seksuologiczna online
50 min · 160 zł
konsultacja z psychologiem- seksuologiem
6. psychoterapia indywidualna
50 min · 160 zł

Opinie pacjentów

Specjalista nie posiada żadnych opinii

Ten specjalista nie ma włączonej rejestracji on-line.

Zapytaj o wolny termin
Strona WWW placówki medycznej: Poradnia zdrowia psychicznego CLUE   Łódź, Organizacji "Wolność i Niezawisłość" 50 Regulamin świadczenia usług

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik