dr Humpa Filip

5.00 / 20 opinii
Umów wizytę

O mnie

Jestem fizjoterapeutą z 10-letnim stażem. Pracuję z pacjentami z problemami narządu ruchu (ból, ograniczenie ruchomości, zaburzenia funkcji). Uważam, że pacjent najczęściej jest w stanie sam sobie pomóc. Tylko musi wiedzieć jak.

Leczone schorzenia

więcej

Adres

ul. Jerzego 6, Bieruń
Galen Rehabilitacja Sp. z o. o.
ul. Jerzego 6, Bieruń
Najbliższy wolny termin
Umów wizytę
więcej

Usługi

Konsultacja fizjoterapeutyczna online
50 min · 100 zł
Konsultacja fizjoterapeutyczna online w ramach wykupionego karnetu
50 min
Pacjenci, którzy posiadają u nas pakiet wizyt fizjoterapeutycznych po zabiegu w Galen-Ortopedia lub wykupili wcześniej pakiet wizyt w Galen Rehabilitacja mogą wybrać tą opcję wizyty. Płatność za wizytę zostanie pobrana z aktywnego pakietu wizyt.
Pierwsza bezpłatna konsultacja fizjoterapeutyczna online
20 min
Jeśli masz wątpliwości, czy konsultacja fizjoterapeutyczna online jest dostosowana do Twoich potrzeb, to mamy dla Ciebie możliwość jednorazowego bezpłatnego przetestowania tej formy usługi. Zapisz się na wizytę i sprawdź, jak to działa!

Opinie o specjaliście

5,0

Pan dr Filip Humpa jest osobą, której z powodzeniem można powierzyć prowadzenie terapii. Widać doświadczenie i profesjonalizm, przejawiające się dobrym kontaktem z pacjentem, starannym doborem ćwiczeń na bieżąco korygowanych, w zależności od stanu ćwiczącego. Cierpliwie tłumaczy powody swoich decyzji i umiejętnie motywuje do pracy. Polecam.

5,0

Rehabilitacja z Panem Filipem jest profesjonalna. Dużo mi daje, zwłaszcza jeśli chodzi o biodro (mam odrębne ćwiczenia na biodro). Pan Filip łączy trening siłowy i ćwiczenia na biodro co daje kompleks potrzebnych dla mnie ćwiczeń. Jest człowiekiem otwartym, bardzo chętnym do pomocy, to fachowiec i równocześnie empatyczny człowiek. Polecam!!!!!

5,0

Ćwiczenia dają efekty! W znacznym stopniu mnie usprawniły! Pan Filip nieustannie mnie motywuje!! Super!

więcej
Strona WWW placówki medycznej: Galen Rehabilitacja Sp. z o. o.   Bieruń, Jerzego 6 Regulamin świadczenia usług

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik