Agnieszka Bartczak Twój Psycholog

psycholog, psycholog dziecięcy
Umów wizytę

O nas

Ukończyłam Wydział Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Pracowałam jako psycholog trener, organizując i prowadząc warsztaty z zakresu psychologii, komunikacji, motywacji. Od kilku lat zajmuje się głównie pracą terapeutyczną z pacjentami  dorosłymi oraz dziećmi, ze szczególym uwzględnieniem pacjentów doświadczających problemów dermatologicznych oraz ich rodzinami.

Prowadzę szkolenia, warsztaty, z zakresu psychologicznych aspektów radzenia sobie z chorobą.

Jestem autorką kilku publikacji związanych z obszarem psychodermatologii.

Ukończyłam Szkołę Trenerów oraz liczne kursy z zakresu psychologii klinicznej np. kurs terapii poznawczo behawioralnej dzieci i młodzieży, praca z nastolatkiem z niską samooceną,  praca z nawykami dermatologicznymi, zaburzenia odżywiania u dzieci.

Posiadam kilku letnie doświadczenie w pracy z pacjetami dermatologicznymi zdobyte w ramach współpracy z fundacjami, stowarzyszeniami oraz organizacjami pacjenckimi. Jakp psycholog przez kilka ostatnich lat prowadziłam również konsultację oraz terapie dla placówek przedszkolnych, w tym punktów terapeutycznych oraz placówek integracyjnyc, z uwzględnieniem pracy z dziećmi z zaburzeniami rozwoju.


 

Nasi specjaliści

Dodaj opinię

Opinie naszych pacjentów

Opinie o placówce Agnieszka Bartczak Twój Psycholog (0)
Gabinet psychologiczny Agnieszka Bartczak
Dane kontaktowe
ul. Czarnieckiego 11/11, Warszawa
Godziny przyjęć
wtorek
12:00 - 21:00

Zdalne porady lekarskie
Lekarz online 24h
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik

haloDoctor