Katarzyna Połyniak

Fizjoterapeuta
Umów wizytę

O nas

PRYWATNY GABINET FIZJOTERAPII KATARZYNA POŁYNIAK

Oferuję Państwu profesjonalną fizjoterapię w schorzeniach układu ruchu. Zajmuję się leczeniem schorzeń ortopedycznych i neurologicznych. W swojej pracy bazuję na dokładnie przeprowadzonym badaniu, które umożliwia mi przeprowadzenie skutecznej terapii, indywidualnie dopasowanej do każdego pacjenta.

WSKAZANIA

Bóle kręgosłupa i stawów obwodowych Bóle mięśniowe oraz stany przeciążeniowe tkanek miękkich Urazy sportowe Stany pooperacyjne i powypadkowe Bóle głowy Wady postawy Zaburzenia neurologiczne

O MNIE

Mgr Katarzyna Połyniak

W 2013 r. ukończyłam Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu na kierunku Fizjoterapia. Od tego czasu zdobywałam doświadczenie w Szpitalu Ortopedyczno-Rehabilitacyjnym im Wiktora Degi w Poznaniu pracując z pacjentami ze schorzeniami neurologicznymi i ortopedycznymi. Od czasu studiów ciągle podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych szkoleniach i konferencjach naukowych.

Szkolenia podyplomowe:

Terapia manualna wg Szkoły Niemieckiej Metoda Mechanicznego Diagnozowania i Terapii McKenziego Terapia manualna Mulligan Concept PNF ( proprioceptywne nerwowo-mięśniowe torowanie ruchu) Masaż głęboki

Nasi specjaliści

Dodaj opinię

Opinie naszych pacjentów

Mirella
Zdecydowanie pełen profesjonalizm z miłą atmosferą i skutecznymi metodami rehabilitacji. Osobiście trafiłam do pani Kasi po ciężkim udarze, miałam lewistronny niedowład... To dzięki niej zaczęłam chodzić na nowo! Ma ogromną wiedzę, dzięki temu szybko eliminuje doskwierające bóle. Polecam wszystkim którzy mają wątpliwości!!!
Gość
brak treści
Gabinet Poznań
Dane kontaktowe
ul. 28 Czerwca 1965 r 299, Poznań
Godziny przyjęć
wtorek
07:00 - 21:00
Gabinet Szamotuły
Dane kontaktowe
ul. Braci Czeskich 15, Szamotuły
Godziny przyjęć
poniedziałek
07:00 - 09:30
wtorek
18:00 - 21:00
środa
19:00 - 21:00
czwartek
16:00 - 21:00
piątek
16:00 - 21:00
sobota
09:00 - 14:00
Wizyty domowe
Dane kontaktowe
brak
BioStat 2018 Mapa strony
  haloDoctor