Fizjoterapia Pietruszka & Tusiński

Fizjoterapeuta, Terapeuta manualny
Umów wizytę

O nas

  Prywatny gabinet fizjoterapii i terapii manualnej. Leczenie bólu kręgosłupa i dysfunkcji narządu ruchu.

Ewelina Pietruszka, mgr fizjoterapii, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, kursu Diagnostyki róznicowej i terapii manualnej, Anatomy Trains oraz licznych kursów z zakresu terapii mięśniowo - powięziowych. Nauczyciel akademicki Wyższej Szkoły Społeczno - Przyrodniczej im. Wincentego Pola w Lublinie. Interesuje się pracą indywidualną z pacjentem i holistycznym podejściem do jego schorzeń. Nieustannie poszerza swoją wiedzę na kolejnych kursach, śledząc najnowsze badania i literaturę przedmiotu. Prywatnie mol książkowy i miłośniczka podróży.

Jacek Tusiński, fizjoterapeuta, absolwent Wyższej Szkoły Społeczno - Przyrodniczej im. Wincentego Pola w Lublinie, kursu Diagnostyki różnicowej i terapii manualnej oraz Anatomy Trains. Ciągle poszerza swoją wiedzę na różnego rodzaju warsztatach i wykładach. Pasjonat anatomii i fizjologii człowieka. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z pacjentem. Prywatnie inetresuje się sportem i uwielbia dobrą kawę. Oferujemy kompleksową i profesjonalną fizjoterapię opartą głównie na terapii manualnej. W swojej pracy wykorzystujemy specjalistyczne testy diagnostyczne oraz opieramy się na technikach:
- terapii manualnej
- podstawowych technikach osteopatycznych
- mobilizacji mięśniowo - powięziowej
- neuromobilizacji
- poizometrycznej relaksacji mięśni - terapii zatok. 
 


Szczególny nacisk kładziemy na diagnostykę i leczenie dysfunkcji kręgosłupa i narządu ruchu. 

Terapia manualna  (mobilizacje, manipulacje, masaż) stosowana jest w ograniczeniach ruchu i bólu kręgosłupa, barków, łokci, nadgarstków, bioder, kolan i stawów skokowych. Leczy stany bólowe, ale przede wszystkim likwiduje ich przyczyny.

Terapia dostosowywana jest indywidualnie do każdego pacjenta. Oferujemy również bezinwazyjną i skuteczną terapię zatok (zarówno stany zapalne, jak i przewlekłe stany alergiczne). 

Aktualności

Zmiany w cenniku usług
Informujemy, iż z dniem 01.02.2020 zmianie ulega cennik usług świadczonych w gabiecie. Prosimy o zapoznanie się z nowymi cenami.
Godziny pracy
Godziny pracy terapeutów w gabinecie: Ewelina Pietruszka pn. - pt. w godz. 8.00 - 16.00 Jacek Tusiński pn. - pt. w godz. 16.00 - 20.00
Terapia zatok
Nasza oferta zostaje poszerzona o innowacyjną terapię zatok. Zapraszamy osoby zmagające się ze stanami zapalnym zatok, ale również te, u których niedrożność nosa spowodowana jest aler...
Uwaga, ważne informacje dotyczące rezerwacji wizyty
W celu dokonania rezerwacji należy wybrać: 1. Rodzaj usługi 2. Specjalistę, u którego chce się ją zrealizować 3. Termin wizyty. W takiej kolejności. 
Dodaj opinię

Opinie naszych pacjentów

Michał Zgiet
Biegam długi dystans , niestety dopadła mnie kontuzja . Jestem po dwóch wizytach , po każdej z nich jest coraz lepiej.Fachowa znajomość materii. Bardzo polecam
Gość
brak treści
Radek K.
Polecam ten duet :) Po wizytach u ortopedy i neurologa, po badaniu neuroprzewidnictwa dostałem skierowanie na operację zespołu ciesni nadgarstka. Dłonie, obu rąk drętwiały mi w trakcie pracy w dzień, a także w nocy. Byłem już zdecydowany na zabieg chirurgiczny, ale Jacek zachęcił mnie do konsultacji i spróbowania kilku zabiegów. Wystarczyło 6 wizyt, aby poradzić sobie z problemem. Jeszcze trochę ćwiczeń przde mną i wizyta kontrolna, ale już jestem mega zadowolony :) Najważniejsze że obeszło się bez operacji. Serdecznie polecam!
Kasia Sz.
Gorąco polecam. W końcu powstało miejsce gdzie można dostać fachową i rzetelną pomoc. Dodatkowym atutem jest indywidualne podejście do pacjenta i pełne zaangażowanie w wykonywaną pracę
Aniela
Polecam zdecydowanie. Przyszłam z bólem barku, leczonym od dawna i bez rezultatów, a tu po 3 wizytach jest poprawa niesamowita. Mogę normalnie funkcjonować. Dziękuję.
Fizjoterapia Pietruszka & Tusiński
Dane kontaktowe
ul. Wojciechowska 7/6, Lublin
Godziny przyjęć
poniedziałek
08:00 - 20:00
wtorek
08:00 - 20:00
środa
08:00 - 20:00
czwartek
08:00 - 20:00
piątek
08:00 - 20:00
BioStat 2018 Mapa strony
  haloDoctor