Porady Dermatologiczne Dr hab. n. med. Joanna Czuwara

dermatolog, lekarz medycyny estetycznej, dermatopatolog
Umów wizytę

Porady Dermatologiczne Dr hab. n. med. Joanna Czuwara

dermatolog, lekarz medycyny estetycznej, dermatopatolog
Umów wizytę

Nasze placówki

O nas

Dr hab. n.med. Joanna Czuwara

Absolwentka I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalista dermatolog, doktor habilitowana nauk medycznych, pierwsza w Polsce dermatopatolog certyfikowana egzaminem europejskim UEMS. Adiunkt w Katedrze i Klinice Dermatologicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Od kwietnia 2017r. Przewodnicząca Warszawskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Działalność naukowo-dydaktyczna obejmuje udział w History Committee Amerykańskiego Towarzystwa Dermatopatologicznego (ADPS), obecność w Zarządzie Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego i strukturach europejskich UEMS dla specjalizacji medycznych z dermatologii. Zasiada w Radzie Naukowej Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych i Fundacji Anti-Aging.

Dermatologię estetyczną praktykuje od 2004r. w Centrum Dermatologii Estetycznej i Laserowej „Viva-Derm” w Warszawie. Szkolenia odbywała u wielu wiodących autorytetów w dermatologii estetycznej m.in. Patrica Trevidica (Expert to Expert), Benjamina Ashera (Iena Clinic, Paris), Inigo de Felipe (Barcelona), Volkera Steinkrausa (Hamburg), szkolenia na kadawerach (Paryż, Nicea, Londyn). Ambasador toksyny botulinowej z Polski w grupie ekspertów w Upssali, Szwecja.

Komentator publikacji estetycznych w „Dermatologii i Kosmetologii”. Członek Rady Naukowej „Medycyna Estetyczna i Anti-Aging” i „Ekspert Anti-Aging”. Autorka rozdziału o zastosowaniu i skuteczności RF w technologii Thermage w książce „Dermatochirurgia” Wrocław 2009r. Prowadząca międzynarodowe workshopy nt. Thermage w Paryżu (2008r.) i Barcelonie (2009r.) oraz peelingów (Moskwa, Nowosybirsk, 2012), Monte Carlo (2013) i Gardone (2014). Wieloletni szkoleniowiec i wykładowca na kursach SLDE, Fundacji Anti-Aging, WUM, Fenice oraz podczas licznych krajowych i międzynarodowych kongresów dermatologicznych i estetycznych.

W dziedzinie dermatologii obroniła doktorat z twardziny układowej z wyróżnieniem (1998r.). Pracę naukową kontynuowała podczas 4-letniego stypendium podoktoranckiego w USA (Charleston, SC), gdzie badała molekularne mechanizmy regulacji genów kolagenu w skórze. Stypendystka 2 grantów naukowych w USA, wyróżniona pierwszą nagrodą w 2002r. na „Scleroderma Workshop” w Woods Hole za osiągnięcia w badaniach nad patogenezą twardziny układowej. Obecnie specjalizuje się w diagnostyce histopatologicznej chorób skóry i zmian barwnikowych. Pierwsza w Polsce specjalistka dermatopatolog certyfikowana przez Europejską Komisję Dermatologiczną i Patologiczną oraz International Dermatopathological Society w 2011r.

Dorobek naukowy dr Czuwary obejmuje 60 pełnych prac oryginalnych, 50 doniesień zjazdowych i ponad 30 wykładów z dermatologii i dermatologii estetycznej. Jej opinie i komentarze wykorzystywane są w czasopismach kobiecych i popularno-naukowych.

Nasi specjaliści

Dr hab. n. med. Joanna Czuwara
dermatolog, lekarz medycyny estetycznej
4.92 / 50 opinii
Pokaż profil
umów wizytę
5,0
Pacjent 2021.11.29 godz. 18:30

Na t.zw. mieście mówią "Doktor House".Nieprawda. To Profesor, uznany ekspert nie tylko w Polsce.

Usługi

ABO liquid - relaksacja mięsni twarzy z użyciem płynnego neuromodulatora
2500 zł
Porady i konsultacje dermatologiczne
30 min · 350 zł
Szkolenia z medycyny estetycznej - toksyna botulinowa
300 min · 1500 zł
Toksyna botulinowa.
Wypełnianie zmarszczek
60 min · 1500 zł

Opinie o placówce

5,0
Gość 2020.09.24 godz. 09:23

Dla wyrażania szerszej opinii od zainteresowanych pacjentów n/t szanownej firmy , przydała by się w tym portalu medialnym możliwość dołączania "załączników" do przesyłanego tekstu ...Łączę pozdrowienia i wyrazy szacunku - życzliwy pacjent.

Strona WWW placówki medycznej: Porady Dermatologiczne Dr hab. n. med. Joanna Czuwara   Warszawa, Konstruktorska 10B / 84 Regulamin świadczenia usług

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik