FIZJOTERAPIA Justyna Łagoda

Fizjoterapia
Umów wizytę

O nas

Jestem magistrem fizjoterapii, terapeutą manualnym i technikiem masażu. Drogę zawodową rozpoczęłam od uzyskania tytułu technika masażysty w Wojewódzkim Zespole Szkół Policealnych w Gdyni w 2009r. Następnie ukończyłam studia magisterskie na Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Od tego czasu jestem cały czas aktywna zawodowo, dzięki czemu zdobyłam duże doświadczenie w pracy z pacjentami, pracując w placówkach służby zdrowia.

Specjalizuję się w fizjoterapii ginekologicznej oraz urologicznej, także w zakresie onkologicznym. Dzięki zdobytej wieloletniej praktyce pracuję również z pacjentami w zakresie ortopedii i neurologii. W pracy z pacjentem łączę techniki terapii manualnej z ćwiczeniami, aby uzyskać najlepsze efekty terapii. Nieustannie rozwijam się zawodowo, uczestnicząc w szkoleniach i warsztatach z metod specjalnych.

Z powodzeniem łączę swoją pasję z zawodem, co daje mi ogromną satysfakcję i radość z pracy z ludźmi. Dzięki wytrwałości i cierpliwości stale dążę do osiągnięcia zamierzonego celu. Dodatkowo znajomość języka migowego jaką nabyłam jest dużym atutem w prowadzeniu rehabilitacji. Ponadto od najmłodszych lat uprawiam sport, co jest ogromną zaletą w zawodzie fizjoterapeuty i ułatwia mi pracę z pacjentami. W wolnym czasie gram w siatkówkę, jeżdżę na nartach i wspinam się po górach czerpiąc z tego wiele przyjemności i energii.

 

Ukończone szkolenia:

Poród to Ruch Kompleksowa Terapia Blizny Podejście osteopatyczne w terapii dna miednicy Leczenie zaburzeń układu mięśniowo-szkieletowego technikami powięziowymi FDM moduł 1,2,3 Koncepcja Proprioceptive Neuromuscular Facilitation, PNF podstawowy, moduł 1 i 2 Kinesiology Taping zgodny ze standardami K-Active Association, Szkolenie Wolontariuszy Centrum Niezależnego Życia Obsługa urządzenia do reedukacji chodu Lokomat Nowoczesna reedukacja chodu przy użyciu robota do treningu lokomotorycznego
Dodaj opinię

Opinie naszych pacjentów

Opinie o placówce FIZJOTERAPIA Justyna Łagoda (0)
Gabinet Fizjoterapii Justyna Łagoda
Dane kontaktowe
ul. Gdańska /1A, Rumia
Godziny przyjęć
poniedziałek
12:00 - 20:00
środa
07:00 - 14:00
czwartek
12:00 - 20:00
piątek
07:00 - 13:00

Zdalne porady lekarskie
Lekarz online 24h
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik

haloDoctor