Justyna Laskowska Indywidualna Spcjalistyczna Praktyka Lekarska

Umów wizytę

Justyna Laskowska Indywidualna Spcjalistyczna Praktyka Lekarska

Umów wizytę

Nasze placówki

O nas

Skończyłam studia medyczne w Krakowie w 2006, w tym samym roku, jako wolontariuszka Stowarzyszenia Lekarzy Nadziei wyjechałam na pół roku na misję do Kamerunu, gdzie pracowałam w przychodni zdrowia w Garoua Boulai. Po powrocie do Polski ukończyłam staż, a w 2014 zdałam specjalizację z pediatrii. Jeszcze w czasie rezydentury pracowałam w hospicjum domowym dla dzieci i Oddziale Leczenia Żywieniowego. Od 2019 roku pracuje w przychodniach zarówno posiadających umowę z NFZ jak i prywatnych.
Lubię swoją pracę, ale po prostu mam fantastycznych, dynamicznych, szczerych do bólu pacjentów. W pracy z przewlekle, ciężko chorymi dziećmi ceniłam sobie możliwość takiego udzielenia wsparcia medycznego, żeby dziecko mimo tej ciężkiej choroby mogło jak najlepiej funkcjonować.
Drugim obszarem, który bardzo lubię w pediatrii jest profilaktyka. Chodzi zarówno o szczepienia, w tym te przed podróżą, jak i np. profilaktykę otyłości.
Jeśli chodzi o leczenie infekcji, staram się przepisywać tylko te leki, które faktycznie wpływają na przebieg choroby lub po prostu komfort chorego. Przygotowuję rodziców do radzenia sobie w czasie łagodnych infekcji, które nie wymagają konsultacji lekarskiej.
Wciąż próbuję stworzyć warunki do spokojnej, rzetelnej praktyki pediatrycznej, w której będę miała czas i siły na opracowania strategii leczenia dla każdego mojego pacjenta. Moje starania pozostawiam ocenie Państwa i Waszych Dzieci:)

Nasi specjaliści

5,0
Natalia 2020.10.29 godz. 21:54

Konsultacja bardzo profesjonalna i w miłej atmosferze. Polecam!

Usługi

Wizyta domowa - konsultacja pediatryczna
30 min · 350 zł

Opinie o placówce

5,0
Natalia 2020.10.29 godz. 21:54
Lekarz: Justyna Laskowska

Konsultacja bardzo profesjonalna i w miłej atmosferze. Polecam!

5,0
Pacjent Antoni Kuszka 2020.10.03 godz. 20:01
Lekarz: Justyna Laskowska

Bardzo trafna diagnoza. Wizyta i konsultacja bardzo pomocna.

Aktualności

Wizyty domowe
Po umówieniu wizyty domowej (mogę dojechać pod adresy krakowskie i do ościennych miejscowości) zadzwonię do Państwa na p...
2023-02-06
więcej
wszystkie aktualności
Strona WWW placówki medycznej: Justyna Laskowska Indywidualna Spcjalistyczna Praktyka Lekarska   Tenczynek, Jana III Sobieskiego 54 / 2

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik

HaloDoctor nie jest placówką medyczną i nie świadczy usług medycznych.
Nasza platforma telemedyczna służy do łączenia lekarzy z pacjentami i umożliwiania im świadczenia usług medycznych.