"KINEZIS" Krzysztof Komisarek

Fizjoterapeuta
Umów wizytę

O nas

Przeprowadzę z Tobą wywiad chorobowy dokumentując zebrane informacje w Twojej karcie leczenia. Zbadam Cię przede wszystkim funkcjonalnie tzn. ocenię jak się poruszasz, jak wykonujesz czynności dnia codziennego. Dobiorę właściwe testy diagnostyczne w celu ustalenia źródła problemu. Na podstawie zebranych informacji oraz wyników testów zaproponuje skuteczny program rehabilitacji, który będzie dostosowany do Twoich możliwości i potrzeb. Otrzymasz informacje w jaki sposób postępować z bólem. Już na pierwszej wizycie otrzymasz wstępny plan ćwiczeń domowych.

Twój program leczenia będzie skonstruowany według najbardziej aktualnej wiedzy z pośród wielu metod fizjoterapeutycznych. Twój plan terapii będzie realizowany zgodnie z najnowszymi standardami leczenia. Postępy rehabilitacji będą dokumentowane wg międzynarodowych standardów. Będziesz miał indywidualną terapię z fizjoterapeutą, który na każdym etapie leczenia odpowie na wszelkie pytania dotyczące Twoich dolegliwości. Otrzymasz zestaw ćwiczeń domowych dostosowanych do twojego planu leczenia. Będą one modyfikowane w zależności od Twoich postępów.

Dowiesz się jak właściwie „używać" swojego ciała. Zrozumiesz mechanizmy występowania i nawrotu Twoich dolegliwości. Przekonasz się,że masz realny wpływa na poprawę swojego stanu zdrowia.Będziesz potrafił zapobiegać nawrotom dyskomfortu i bólu poprzez właściwe ćwiczenia. We właściwy sposób zorganizujesz swoje miejsce pracy zapobiegając wystąpieniu przeciążeń i bólu. Poznasz skuteczne, samodzielne sposoby walki z bólem w warunkach domowych.

Nasi specjaliści

mgr fizjoterapii Krzysztof Komisarek fizjoterapeuta
Zduńska Wola, Boczna
Umów wizytę
Dodaj opinię

Opinie naszych pacjentów

Brak opinii
"KINEZIS" Krzysztof Komisarek
Dane kontaktowe
ul. Fabryka Centrum Sportu ul.Boczna 31, Zduńska Wola
Godziny przyjęć
poniedziałek
09:00 - 21:00
wtorek
09:00 - 17:00
środa
09:00 - 17:00
czwartek
09:00 - 21:00
piątek
11:30 - 16:00
BioStat 2018 Mapa strony