Indywidualna Praktyka Lekarska Magdalena Wawrzynkiewicz

Dermatologia i wenerologia, lekarz medycyny estetycznej
Umów wizytę

Indywidualna Praktyka Lekarska Magdalena Wawrzynkiewicz

Dermatologia i wenerologia, lekarz medycyny estetycznej
Umów wizytę

Nasze placówki

Dane kontaktowe
brak

O nas

Dr n.med. Magdalena Wawrzynkiewicz - specjalista dermatolog, lekarz medycyny estetycznej, trycholog

Specjalizuje się w nowoczesnych nieinwazyjnych technikach diagnostycznych dermatoskopii i trichoskopii oraz leczeniu łysienia i innych chorób skóry owłosionej głowy. Jest autorką i współautorką szeregu publikacji, dotyczących m.in. diagnostyki trichoskopowej łysienia, wczesnej diagnostyki czerniaka i dermoskopowej oceny zmian skórnych.

Dr Wawrzynkiewicz jest również doświadczonym lekarzem medycyny estetycznej. Wykonuje zabiegi modelowania twarzy kwasem hialuronowym, implantacji nici, podawania toksyny botulinowej, iniekcji osocza i fibryny bogatopłytkowej oraz zabiegi laserowe. Posiada certyfikaty i dyplomy potwierdzające umiejętności w zakresie tradycyjnych i nowoczesnych technik zabiegowych. Stale poszerza swoją wiedzę, aby zapewnić pacjentom leczenie zgodne z aktualnymi trendami w dermatologii klinicznej i estetycznej, biorąc udział zarówno w krajowych jak i międzynarodowych konferencjach i szkoleniach dotyczących dermatologii, diagnostyki chorób włosów, medycyny estetycznej, dermoskopii i trichoskopii.

Dr Wawrzynkiewicz jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz austriackiego Medizinische Universität w Graz.

W 2018 roku obroniła z wyróżnieniem pracę doktorską w przedmiocie oceny dermoskopowej znamion zlokalizowanych w nietypowych okolicach ciała pt. „Ocena obrazów oraz optymalizacja metod diagnostycznych akralnych zmian melanocytowych”, uzyskując stopień naukowy doktora nauk medycznych.

Wiedzę i umiejętności praktyczne zdobywała pracując przez 8 lat jako lekarz asystent w Katedrze i Klinice Dermatologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie oraz prowadząc zajęcia dla studentów Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum UJ i School of Medicine in English Collegium Medicum UJ, jak również w trakcie zagranicznych staży szkoleniowych w Princess Alexandra Hospital, Translational Research Istitute, Brisbane w Australii i LKH Universitätsklinik für Dermatologie und Venerologie, Graz w Austrii.

Od 2012r. odbyła kilkadziesiąt szkoleń praktycznych i warsztatów, dotyczących tradycyjnych i nowoczesnych metod i technik zabiegowych medycyny estetycznej, prowadzonych przez najbardziej doświadczonych specjalistów medycyny estetycznej i regeneracyjnej, organizowanych zarówno w kraju jak i zagranicą przez wiodące firmy z branży estetycznej jak m.in.: Galderma, Restylane, Croma Pharma, Neauvia, Teoxane, Teosyal, Allergan, Juvederm.

Jest członkiem licznych prestiżowych polskich i międzynarodowych towarzystw naukowych m.in. Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, International Dermoscopy Society, International Trichoscopy Society, International Society of Teledermatology, European Academy of Dermatology and Venerology.

Prowadzi także szkolenia dla lekarzy z zakresu dermoskopii, trichoskopii, metod leczenia łysienia i chorób skóry owłosionej głowy.

Nasi specjaliści

dr n. med. Magdalena Wawrzynkiewicz
dermatolog, lekarz medycyny estetycznej
5.00 / 16 opinii
Pokaż profil
5,0
Pacjent 2021.05.17 godz. 18:38
Bez treści

Usługi

e-Konsultacja dermatologiczna online
20 min · 150 zł
e-recepta - kontynuacja leczenia
10 min · 50 zł
Usługa przeznaczona dla osób, które odbyły wcześniej konsultację lekarską stacjonarną lub online u dr n.med. Magdaleny Wawrzynkiewicz i chcą kontynuować zalecone leczenie

Opinie o placówce

brak opinii o placówce
Strona WWW placówki medycznej: Indywidualna Praktyka Lekarska Magdalena Wawrzynkiewicz   Kraków, Rydla 33 / 37 Regulamin świadczenia usług

Umów się na wizyty online
e-Wizyty | e-Recepta | e-Zwolnienie
Baza placówek medycznych

Kontakt
BioStat Sp. z o.o.

Siedziba
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik